ÜRÜNLER
Asansör Kaplama

 Asansör Sac Kaplama

Hayatımızın hemen hemen her yerinde sıklıkla kullandığımız asansörler teknik olarak birçok malzemenin bir araya gelmesi ile işlese de paslanmaz sektörünü ilgilendiren kısmı paslanmaz kaplamaları ve paslanmaz asansör kapılarıdır.

Paslanmaz sac asansör kaplamaları konusunda yılların deneyimi ve birikimine sahip OSM Paslanmaz ile tüm asansör projelerinizde en büyük yardımcınız ve çözüm ortağınızız. Asansör kaplamaları müşterinin isteğine göre motif ya da desenli olabileceği gibi sadece düz sacdan da üretilmektedir.

Asansör kaplaması paslanmaz malzemeden üretilmektedir. Uzun yıllar sağlıkla ve darbelere karşı dayanıklı malzeme olan paslanmaz çelik ya da paslanmaz sac malzemeler ile kaplanan asansör içi kaplama uygulamaları firmamız bünyesinde büyük bir titizlik ile gerçekleştirilmektedir.

Asansör kaplamaları; asansör zemin kaplamaları, asansör içi kaplama, asansör kabin kaplama, asansör kenar kaplamaları, asansör kapı kaplama gibi alanlara ayrılmaktadır.

Asansör kaplama projelerinin vazgeçilmez çözüm ortağı OSM Paslanmaz sac kaplama sektörünün en çok tercih edilen kurumudur. Bu güne kadar yurt içi ve yurt dışı onlarca projenin altından başarı ile kalkan firmamız asansör üretimi yapan firmaların ilk malzeme tedarik tercihidir.

Asansör sac kaplamaları, asansör sac kaplama modelleri ve asansör sac kaplamaları fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Sektörün asansör sac kaplama alanında en iyi işçiliğine en uygun fiyatlarlarla sahip olmak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Otel asansörleri, hastane asansörleri, okul asansörleri, üniversite asansörleri, şirket asansörleri, rezidans asansörleri, konut asansörleri, alışveriş merkezlerinde, metro ve metrobüs toplu taşıma alanlarında kullanılan asansörlerin tamamında paslanmaz malzeme sac kaplama kullanılmaktadır.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder