ÜRÜNLER
Balkon Cam Korkuluk

Balkon Cam Korkuluk

Balkon korkuluk üretiminde öncü marka OSM Paslanmaz cam balkon korkuluğu alanında birbirinden şık ve modern modeller üretmekte ve proje uygulama alanlarına yerinde montaj hizmeti sunmaktadır.

Balkonlarda tercih edilen korkuluklar başta can güvenliği olmak üzere yapının dış cephe görünümünü tamamlamak içinde kullanılmaktadır. Son zamanlarda tamamlanan projelerin büyük bir kısmında balkonlarda cam korkuluk modelleri tercih edilmektedir. Cam balkon korkulukları paslanmaz çelik ile bir bütünlük sağlayarak kullanılan projelere değer ve modern kazanımlar sağlamaktadır. Ayrıca balkon cam korkuluk modelleri kullanım alanında bir daralmaya da gitmeden uygulanabilmektedir. Cam korkuluklu balkonlar kullanıcıya daha geniş kullanım alanı sağlamaktadır.

Konutlarda, alışveriş merkezlerinde, rezidans ve ofis binalarında sıklıkla tercih edilen paslanmaz cam balkon korkuluklar OSM Paslanmaz kalitesi ve güvencesi ile uzun yıllar sağlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Projelere göre şekillendirilen cam balkon korkuluk detayı uzman ekibimizce büyük bir titizlikle üretilmekte ve montajı sağlanmaktadır.

Paslanmaz çelik imalatının öncü kurumu olarak balkon korkuluk imalatında da sektörün en çok tercih edilen ve referansları güçlü markasıyız.

Balkon Cam Korkuluk Fiyatları

Cam korkuluk projeleriniz için en iyi cam balkon korkuluk fiyat teklifini vermeye hazırız. Tüm cam balkon korkuluk fiyatları projenize göre uzman ekibimizce hesaplanma maksimum kalite minimum fiyat politikası ile sizlere sunulmaktadır. OSM Paslanmaz olarak cam balkon kokuluk aksesuarları ve cam balkon kokuluk malzemeleri üretimi ve satışını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm cam korkuluk, cam balkon korkuluk, cam merdiven korkuluk ve cam teras korkuluk modelleri, fiyatları ve uygulamaları hakkında detaylı bilgiye bize iletişim sayfamızdan ulaşarak edinebilirsiniz. Firmamız balkonlar için cam korkuluk üretimi yapan İstanbul merkezli Türkiye’nin her yerine hizmet veren bir firmadır.

Balkonlarda Cam Korkuluk Neden Tercih Edilmelidir?

Cam korkuluğun tercih edilmesinin ilk nedeni cam korkulukların tasarımsal ve mimari dış cephe  görünümüne tam ayak uydurması ve binanın şıklığına şıklık katması gelebilir ancak bunun yanı sıra özellikle normal balkon demir korkuluklara nazaran toz, toprak ve soğuk havayı kesmesi de gösterilebilir. Yine renkli camlar ile güneşin balkona olan etkisinden de kurtulmuş olabilirsiniz. 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder