Balkon Çamasır Askisi

Çamaşırlarınızı Sağlıklı Kurutun

Çamaşırların asılarak kurutma işlemi sadece kurutma olarak bilinir ve bu amaca hizmet için farklı kurutma yöntemleride geliştirilmiştir. Fakat bilinmeyen bir gerçek var’ki açık havada kurutulan çamaşır sadece kurutmakla kalmayıp, hava ve rüzgara maruz kalarak, enson temizlenme aşamasına girmektedir. Bu son temizlenme aşaması, çamaşırlarınızın en sağlıklı temizlenme aşamasıdır’ ki bu temizlenme aşamasından kesinlikle çamaşırlarınızı mahrum bırakmamanızı önemle tavsiye ediyoruz.
Rüzgarda kuruyan çamaşırlarda detarjan artığı kalmaz ve çamaşırlarınızın gözeneklerinden geçen rüzgar, mevsimin doğal, ferahlatıcı ve temiz kokusununu çamaşırlarınıza işler.

Alüminyum Çamaşır Askılığı Balkon Küpeştesinin üzerine kolaylıkla herkesin montaj edebileceği şekilde dizayn edilmiş olup, aynı zamanda çok ekonomik, kullanışlı, pratik ve uygun fiyatlı olarak, ip ve mandal, küpeşteye montajı için yanında alyanı ile birlikte tam bir set halinde sizlere sunuluyor.
Uzun ömürlü, Montajı Kolay ve paslanmayan yapısıyla alüminyum çamaşırlıklar giysilerinizin temizliğinde hijyen sağlayacaktır.

Çamaşır Askısı Fiyatları:
Perakende Satış Fiyatı: 1 Adet Set Halinde fiyatı: 40 TL + 5 TL KARGO ÜCRETİ

Toptan Fiyatı Minimum 10-99 Adet: Sorunuz
Toptan Fiyatı Minimum 100 ve üzeri Adet: Sorunuz

HAVALE İLE SATIN AL

KAPIDA ÖDEME İLE SATIN AL

KREDİ KARTI İLE ONLİNE SATIN AL

BAYİMİZ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ



Çamaşır Askılığı Set İçindekiler
2 Adet taşıyıcı profil ve kelepçe,
12 Metre içi ipek dışı silinebilir elastik pvc kaplamadır.
10 Adet doğa şartlarına dayanaklı (soğuk, sıcak) PVC Mandal
1 Adet Alyan anahtar

HAREKET KABİLİYETİ SAYESİNDE İSTER BALKON İÇİNE İSTER DIŞINA MONTAJ EDİP KULLANIN İŞİNİZ BİTİNCE KOLAYCA KATLAYARAK YER KAZANIN VE BALKON – BİNA GÖRÜNTÜ BÜTÜNLÜĞÜNÜ BOZMAYIN.

Modüler Alüminyum Çamaşırlık
Uzun ömürlü, Kolay montaj ve paslanmayan yapısıyla % 100 Alüminyum Malzemeden Toplamda 1,200 g olarak muadillerinden % 35′e kadar daha çok malzemeden çamaşırlıklarla küpeşte korkuluklara birebir uygun ve yakışan ürünümüz ister Fransız balkon ister normal balkonlarınıza isterseniz küpeşte pencere korkuluğunuza delmeden kırmadan aletsiz edevatsız ,hediyemiz Alyan anahtarı ile kolayca uygulanabilir.
Alüminyum Küpeşte Çamaşırlık taleplerinize çözüm getirdik.

Çamaşır Mandalı
Çelik ip (10mt)
Alyan Anahtar
Bir takım (iki adet) çamaşırlık profili (herbiri küpeşte montaj yeri dahil 56 cm boyunda)

Çamaşır Askılığı Sistemi
1) Daha fazla alüminyum malzeme ile ağır ve mukavemetli.
2) Tamamen yuvarlak görünüm
3) Küpeşte bağlama bölümü tamamen alüminyum,çizilmeleri ve kayma önleyici iç destek malzemeli.
4) Profiller %100 orjinal eloksal kaplı alüminyumdan yapılmıştır
5) Tek hareket kontrolü ile katla 180 derece döndür ,sarkıt fonksiyonlu.
6) Çamaşır ip mesafe ayarlama fonksiyonlu.
7) Çamaşır ipi geçişleri profil alt tarafında birleşme özelliği ile estetik duruş.

Toptan Satış ve dağıtımını yapmakta olduğumuz alüminyum küpeşte sistemlerine uygun demonte çamaşır askılığı tamamen orjinal alüminyumdan imal edilmiş olup yüzeysel pürüz temizleme işlemi olan polisaj uygulandıktan sonra 14 mikron eloksal ile kaplanmaktadır. Kesinlikle iklimsel değişikliklerden kaynaklanan renk solma veya oksitlenme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.