ÜRÜNLER
Balkon Korkulukları

Paslanmaz Balkon Korkulukları 

Paslanmaz balkon korkuluklar hemen hemen tüm konutların son zamanlarda en çok tercih ettiği korkuluk modelleridir. Gerek güvenlik gerekse projelere kattığı artı değerden dolayı paslanmaz balkon korkuluk modelleri yoğun talep görmektedir. OSM Paslanmaz olarak balkon korkuluk alanında birbirinden şık ve modern çizgilere sahip tasarımlara imza atmaktayız. Ayrıca birinci sınıf malzemelerden ürettiğimiz korkuluklarımız uzun ömürlü ve paslanmaz özelliğe sahiplerdir.

Balkonlarda korkuluk kullanma gereksinimi iki farklı nedenle ortaya çıkmaktadır. Birincisi can güvenliği ki özellikle çocuk yaştaki bireyler için balkon korkulukları oldukça önemlidir. İkinci neden ise balkon korkuluğu ile balkonları odaya katma çalışmasıdır. Her iki kullanım amacına uygun balkon korkuluk modellerimiz mevcut olup üretimler kendi atölyemizde yapılmakta ve alanında uzman personelimizce yerinde montajı titizlikle yapılmaktadır. Yine modern ve mimari çizimler ile evini dekore ederken de tercih edilen paslanmaz balkon korkulukları OSM Paslanmaz olarak bizlerin uzmanlık alanıdır. Dilediğiniz model ve boyutta üretim ve yerinde montaj hizmeti verebiliriz.

Neden Paslanmaz Balkon Korkuluğu Yaptırmalıyım?

Paslanmaz balkon korkuluğu kullanmak için başlıca nedenler arasında uzun ömürlü olması, şık görünüm sağlaması, uzun süre renginde ve parlaklığında erozyona uğramaması, dışarıdan gelecek darbelere karşı dayanıklı olması, pas ve kir tutmaması gösterilebilir. Tüm balkon korkuluklarımız bu özelliklerin tümüne sahiptir. Bizden yaptırdığınız her işçiliğin ömür boyu arkasındayız. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz paslanmaz ürünler üretmekteyiz. Paslanmaz ürünler içinde paslanmaz korkuluklar ön planda olan ürünlerimizdir. Paslanmaz korkuluk modellerimiz dayanıklı, dış darbelere karşı uzun süre korumalı ve pas tutmayan ürünlerdir. Dış mekân kullanımı için üretilen paslanmaz balkon korkuluk modellerimiz yağmur, kar ve çamurdan minimum etkilenen malzemeler ile üretilmektedir ve uzun ömürlü kullanım süresine sahiptir. Ayrıca çelik özelliğinden dolayı da güvenli ve sağlamdır.

Paslanmaz Balkon Korkuluk Fiyatları

Müşterinin kullanım alanına göre balkon korkuluklarında istenilen şekil ve boyut çalışması yapılmaktadır. Paslanmaz balkon korkuluk fiyatları boyuta ve projenin şekline göre değişiklik gösterse de piyasanın en kaliteli korkuluklarına OSM Paslanmaz ile en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Paslanmaz korkuluk fiyat çalışması yaparken piyasanın en uygun rakamlarını sunamaya çalışmaktayız. Sizlerde yüksek kalitede işçilik ve malzeme ile üretilen korkuluklara uygun rakamlarla ulaşmak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz Balkon Korkuluk Modelleri

Paslanmaz balkon korkuluk modellemede çalışmalarında dilediğiniz modeli üretime sokabiliriz. Dilediğiniz boyut ve modelde çizim gerçekleştirebilir ve bunu üretime dökebiliriz.Balkonunuzun şekli, montaj alanının uygunluğu ve ölçü dikkate alınarak tasarlanan modeller ile balkonunuza şıklık ve güvenliği bir arada sunabiliriz. Örnek balkon korkuluk modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Ancak dilerseniz ofisimizde sizlere gerek kataloglarımızdan, gerekse uygulama örneklerimizden modeller gösterebiliriz. Paslanmaz balkon korkuluk modelleri alanında en geniş portföye sahip kurumların başında gelmekteyiz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder