ÜRÜNLER
Bina Giriş Kapıları

Bina Giriş Kapıları

OSM Paslanmaz olarak paslanmaz çelik kapı, paslanmaz kapı, krom kapı, ferforje kapı ve demir kapı ve cam kapı imalatı ve yerinde montajını yapmaktayız.

Bina giriş kapısı yapının durumu, dış cephe tasarımı ve kullanım amacına göre farklılık gösterebildiği gibi müşterinin malzeme isteğini de göre de farklılık göstermektedir. Bina giriş kapısı modelleri bu istek ve seçenekler doğrultusunda yüzlerce farklı model ve birden çok malzeme seçeneği ile üretilebilmektedir. Bina giriş kapı modeli seçiminde mekânın durumunu ve ne amaçla kullanılacağını dikkate almanız kapınızın uzun vadede kullanım avantajı sağlaması için önemlidir.

Uzman ekibimiz ile tüm bina giriş kapı ölçüleri ve bina giriş kapı model çizimi kendi bünyemizde yapılmakta ve yine kendi atölyelerimizde büyük bir titizlikle üretilmektedir.

Bina giriş kapısı alüminyum, çelik, demir, cam, krom gibi malzemelerle üretilebilmektedir ve müşterinin isteğine göre motif ve model çizimleri kapı üzerinde uygulanabilmektedir.

Kapıyı oluşturan ya da kapıyla ilişkisi bulunan bölümlere farklı adlar verilebilir. Genel olarak bir kapıda bulunabilecek parçalar; kapı kolu, kapı tokmağı, kapı deliği, eşik, sundurma, lenta, kapı kildi ve pervazlardır.

Bina giriş kapı kilidi seçiminde son zamanlarda teknolojinin nimetlerinden fazlası ile yararlanmaktayız. Şifreli kapı kilitleri, görüntülü kapı kilidi, çelik kapı kildi, özel anahtarlı kapı kilidi gibi birçok bina giriş kapısı kilidi çeşitleri bulunmaktadır. Dış kapı güvenliği bu kilitler ile sağlanmaktadır.

OSM Paslanmaz olarak sizlere;

Cam bina giriş kapısı
Paslanmaz bina giriş kapısı
Paslanmaz çelik bina giriş kapısı
Alüminyum bina giriş kapısı
Krom bina giriş kapısı
Demir bina giriş kapısı
modelleri üretmekte ve montajı hizmeti sunmaktayız. Ayrıca tüm bina giriş kapısı aksesuarları üretimi ve satışını da yapmaktayız.

Bina giriş kapı fiyatları kapının ölçüsü, kapının kaç bölüm kanattan oluşacağı, kilit seçimi, üretimde kullanılacak malzeme seçimine göre farklılık göstermektedir. Ancak tüm projeleriniz için en iyi bina giriş kapı fiyat teklifini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. OSM Paslanmaz olarak sektörde ki deneyimimiz, uzman ekibimiz ve üretimde uyguladığımız yüksek kalite standartları bizi sektörün öncü markası yapmıştır.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder