ÜRÜNLER
Cam basamaklı merdiven

Cam Basamaklı Merdiven

Cam basamaklı merdiven ya da cam merdiven olarak tabir edilen merdiven modelleri günümüzde mermer ve beton merdivenlerin yerini alan son zamanların en çok tercih edilen merdiven modelleridir.

Cam merdivenler günümüzde ofislerde, iş merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, hastane ve kolejlerde, holding binalarında, fuar alanlarında, sanat merkezlerinde, belediye ve devletdairelerinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Cam basamaklı merdivenler oldukça dayanıklı, çizilme kırılmalara karşı özel olarak üretilmektedir. Tüm cam merdiven kalınlığı güvenlik ve üretim satandartları dikkate alınarak titizlikle hesaplanmakta ve bu ölçülere göre üretilmektedir. Cam basamaklı merdiven modelleri zeminde şık ve modern durmasının yanı sıra kullanım olarak da büyük kolaylık ve temizlik açısından da temizlik personeli için büyük avantaj sağlamaktadır. Uzun ömürlüdür. Tüm cam merdiven modellerinin zeminlerine istenilen motif veya logo çizimi yapılabilmektedir. Böylelikle kurumsal görünüm bütünlüğü sağlanabilmektedir.

OSM Paslanmaz olarak cam merdiven üretimi, cam merdiven korkuluğu, cam merdiven küpeşte ve cam merdiven trabzanı üretimleri yapmaktayız. Ayrıca cam merdiven aksesuarları üretim ve satışı firmamızda yapılmaktadır.

Cam merdivenler paslanmaz çelik ile çok şık bir tasarım bütünlüğü elde ederler. Cam basamaklı merdiven korkulukları camdan olabileceği gibi paslanmaz çelikten de olabilmektedir.

Tüm cam merdiven fiyatları, cam merdiven detayları, cam merdiven detayı dwg ve cam merdiven korkuluk ürünlerimiz hakkında bilgiye iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak edinebilirsiniz. Projeniz için en uygun cam basamaklı merdiven fiyat teklifini sizlere ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder