ÜRÜNLER
Cam Korkuluk Modelleri

Cam Korkuluk Modelleri

OSM Paslanmaz güvencesi ve kalitesi ile üretilen cam korkuluklar kullanım alanı ve amacına göre farklı modellere sahipler. Cam korkuluk konutlarda cam balkon korkuluk ve cam teras korkuluk ve cam merdiven korkuluk modeli olarak kullanılırken, cafe ve restaurantlarda balkon, teras, merdiven, bahçe korkuluğu olarak karşımıza çıkabilmektedir. Yine havuz başlarında, bahçe kenarlarında, Fransız cam önlerinde cam korkuluk modelleri gözümüze çarpmaktadır. Camlar ayrıca alışveriş merkezlerinde katlarda korkuluk olarak kullanılmaktadır.

Sitemizde görsellerini rahatlıkla bulabileceğiniz cam korkulukların tümünün üretim ve yerinde montajını uzman ekibimizce gerçekleştirmekteyiz. Cam korkuluklar gerek kullanıldığı alana kattığı şıklık ve dolgunluk gerekse artı değerden dolayı fazlası ile tercih edilmektedir. Camın paslanmaz çelik ile müthiş uyumu ile ortaya çıkan cam korkuluklar son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir.

OSM Paslanmaz cam korkuluk üreticisi olduğu gibi cam korkuluk aksesuarları ve cam korkululuk aparatları üretimi ve satışı da gerçekleştiren İstanbul cam korkuluk firmasıdır. Tüm üretimlerimizi Türkiye’nin her yerinde yerin de montaj hizmeti ile uygulamaktayız. Cam balkon firmaları içinde cam korkuluk montajı konusunda uzman ve deneyimli bir ekibe sahip sayılı kurumlardan birisiyiz.

Cam korkuluğu nerede olacağına karar verin gerisini bize bırakın. Birinci sınıf malzeme ve uzman ekibimiz ile projenize en uygun projelendirme ve fiyat teklifini size sunacağımıza emin olabilirsiniz. Cam korkuluk fiyatları kurumdan kuruma, malzeme kalitesine ve projeye göre değişse de OSM Paslanmaz’da en uygun cam korkuluk fiyat teklifi sunmak bir gelenektir. Tüm cam korkuluk modellerimize ve fiyatlarını iletişim sayfasından bizlere ulaşarak edinebilirsiniz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder