ÜRÜNLER
Cam Saçak

Paslanmaz Cam Saçak

Gösterişli paslanmaz cam saçaklar eski dönemlerden günümüze kadar giderek kullanım artışı gösteren korkuluk modelleridir. Paslanmaz cam saçaklar genelde kapı ve pencere üstlerinde kullanılan saçaklardır. 

Paslanmaz cam saçak` lar kullanım alanlarına göre farklı modellerde ve çeşitlerde kullanılmaktadır. Paslanmaz cam saçaklar dışarıdan gelecek etkenlere karşı kullanım alanlarını kontrol altına alınması ile bilinse de özellikle alışveriş merkezi girişlerinde, rezidans ve iş merkezleri girişlerinde dzaynları ile yapılara değer katmaktadır. 

Paslanmaz cam saçaklar paslanmaz çelik özelliği ile yapıldığından uzun yıllar kullanım garatisi vermektedir. Paslanmaz cam saçakların camlı modelleri de bulunmaktadır. Bu modellerde istenilen şıklık ve modernlik oluşturulmaktadır.

Paslanmaz cam saçaklarda son model lazer kesim ile imalatımız gerçekleşmektedir. Paslanmaz cam saçaklar aksesuarlar ile birleştirilerek uygulama yapılır.  

Eskiden sadece demirden üretilen Cam saçaklar günümüz teknolojisiyle paslanmaz çelikten üretilmektedir. Herhangi bir paslanmaz ve renk değişikliği göstermemektedir.

Neden Paslanmaz Cam Saçak?

  • Cam saçaklar kullanılan mekânlara dışarıdan gelecek etkenlere karşı korumak amaçlı kullanılmaktadır. Bu bazen yağmur, rüzgâr, toz ya da güneş ışığı olabilir.
  • Kullanılan mekanlara estetik değer katmak için kullanılabilir. Genellikle alışveriş merkezleri, hastane, okul, rezidans ve iş merkezleri girişlerinde görünürler ve kullanıldığı alana değer katarlar.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder