ÜRÜNLER
Duvar Tutamakları

Duvar Tutamakları

Duvar tutamakları genellikle engelli ve yaşlı vatandaşların rahat ve kolay ulaşım ve hareket alanı sağlaması için kullanılsa de birçok projede güvenlik amaçlı da kullanılmaktadır. Paslanmaz duvar tutamakları tamamen duvara monte edilmektedir ve uygulama alanına göre şekillendirilmektedir. Duvar tutamak modelleri çizilirken uygulama alanında ki fiziki şartlar ve kullanacak kişilerin özellikleri dikkate alınmaktadır.

Duvar tutamağı ürünlerimiz merdivenlerde, engelli yollarında ve engelli wc gibi kullanım alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Engelli tutamakları olarak da bilinir. Özellikle toplu kullanım alanlarında, hastane ve okullarda, alışveriş merkezlerinde, yangın merdivenleri gibi alanlarda paslanmaz duvar tutamaklarına rastlayabilirsiniz.

Tüm duvar tutamaklarını birinci sınıf malzemeden yüksek kalite standartları ile tamamen kendi atölyemizde üretmekte ve yerinde montajını yapmaktayız. Uzman teknik ekibimizce titiz bir çalışma ile uygulama alanında duvar tutamağı montajı uygulanmaktadır.

Duvar tutamak çeşitlerimiz hakkında bilgi almak, duvar tutamak fiyatlarını öğrenmek için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. OSM Paslanmaz olarak duvar tutamak fiyat teklifini en kısa sürede size en uygun rakamlarla ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz. 

Duvar Tutamak Modelleri

Duvar tutamak modelleri konusunda Türkiye`nin en geniş referans kataloguna sahibiz. Bir çok kurum ve konutlarda duvar tutamağı modeli çalıştık. Dilediğiniz boyut ve modelde paslanmaz ya da krom duvar tutamakları üretebilir, yerinde montaj yapabiliriz.

Duvar tutamak modeli çalışırken uygulamanın yapılacağı alan oldukça önemlidir. Alanın genişliği, merdivenlerin diklik durumu, kat sayısı, köşeler model çalışmada önemli kısaslardır.

Duvar Tutamak Fiyatları

Duvar tutamak fiyatları model ve boyuta göre farklılık göstermektedir. Duvar tutamak fiyatı konusunda en iyi malzemeye, titiz işçiliğe ve garantili montaj hizmetini paslanmaz çelik sektörünün en uygun fiyatları ile sunuyoruz. Sizde tüm paslanmaz duvar tutamak fiyatlarını öğrenmek ve projenize uygun en iyi fiyat teklifini almak için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder