ÜRÜNLER
Galeri Cam Korkuluk

Galeri Cam Korkuluklar

Son zamanlarda mağazalarda, kolej, hastane, holding binaları, alışveriş merkezleri gibi insan trafiğinin yoğun olduğu mekan içi şıklık ve tasarıma önem veren projelerde tercih edilen galeri cam korkuluklar OSM Paslanmaz tarafında İstanbul’da ki atölyemizde en son teknoloji ve yüksek kalite standartları ile üretilmektedir.

Cam korkuluk modelleri içinde en çok tercih edilen ürünlerden olan galeri cam korkuluk modelleri müşterinin isteği doğrultusunda hazırlanabileceği gibi uzman ekibimizce projelendirilerek galeri cam korkuluk detayı ortaya da çıkarılabilir. Çizimler hazırlanarak müşterinin onayına sunulmaktadır.

Galeri cam korkuluk kullanıldığı her projede modern görünüm kazandırır. Şık ve göze hitap eden cam korkuluklar özellikle mimari tasarıma önem veren her projenin vazgeçilmez tercihidir.

Galeri cam korkuluk imalat aşaması tamamen kendi imalathanelerimizde alanında uzman ekibimizce her projeye özel titiz çalışma ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamızda tüm galeri cam korkuluk aksesuarları ve malzemeleri üretim ve satışı yapılmaktadır.

Galeri camlı korkuluklar dekorasyon amaçlı da kullanılmaktadır. Özellikle alışveriş merkezlerinde cam korkuluk modeli olarak bu korkuluk modelleri tercih edilmektedir.

Galeri cam korkuluk fiyatları projenizin detaylarına göre hesaplanmaktadır. Ancak en uygun galeri cam korkuluk fiyat teklifini sizlere sunmak için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder