ÜRÜNLER
Kanopi Ayakları


CAM SAÇAK (KANOPİ) AYAKLARI

Cam saçak uygulamalarının bütünlük sağlaması için önemli bir parça olan cam saçak ayakları ( kanopi ayakları )OSM Paslanmaz güvencesi sunulmaktadır. Üretimi tamamen kendi atölyemizde gerçekleştirilen cam saçak kanopi ayakları uygun fiyat politikası ile cam saçak sektörüne sunulmaktadır.

OSM Paslanmaz olarak kanopi ayak üretiminde de piyasaya ürün tedariğindede sektörün öncü kurumlarının başında gelmekteyiz. Cam saçak ayakları diğer adıyla kanopi üretim kalitemiz standartlara uygun ve tamamen kalitesi güvencemizdedir. Proje büyüklüğünüz ne olursa olsun stoklarımızda bulunan ya da istenilen adetlerde üretilen modellerimizi en kısa sürede teslim edebiliriz. Tüm kanopi ayak üretimleri kendi atölyemizde yapılmaktadır.

Kanopiler özellikle benzin istasyonlarında, oto yıkama alanlarında, bina girişlerinde, mağaza girişlerinde karşımıza çıkmaktadır. OSM Paslanmaz olarak tüm kanopi projelerine uygun kanopi ayak üretimlerinde kalitemiz ve uzman personelimiz ile sektörün en büyük yardımcısıyız.

Kanopi ayaklarımız projelere özel boyutlarda ve adetlerde üretilebilir. Cam saçak kanopi ayak fiyatlarımız projelere adetlere göre belirlenmekle birlikte piyasının en kaliteli işçilik ve uygun fiyat politikasını uyguladığımızı söyleyebiliriz.

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder