ÜRÜNLER
Kolon Kaplama

Paslanmaz Sac Kolon Kaplama

Paslanmaz sac kaplama sektörünün öncü kurumlarından OSM Paslanmaz; renkli, desenli ve düz sac kolon kaplama modelleri ile üretim yapmakta ve yerinde montaj hizmeti vermektedir.

Sac kolon kaplamalar birbirinden şık ve modern tasarımlar, renkli ve çelik görünümlü modelleri ile başta hastaneler, oteller, şirket genel merkezleri, kolejler, showroomlar gibi birçok projede en çok tercih edilen dekorasyon malzemesidir. Paslanmaz saclar kolay temizleniyor olması, parlak ya da mat şık yüzeyi, uzun ömürlü olması ve uygulama alanı ile tam uyum sağlamasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Paslanmaz sac kolon kaplama modelleri müşterinin isteğine göre tasarlanmak ile birlikte en çok tercih edilen desenli hazır sac kaplama modelleri de mevcuttur.

Dekoratif desenli sac kaplama kullanıldığı her projede göz dolduran şık ve modern paslanmaz ürünlerdir.

Paslanmaz sac kaplama fiyatları model seçimi, desen ve sac kalınlığına göre değişse de OSM Paslanmaz olarak sektörün en uygun sac kaplama fiyatları listesine sahip olduğumuzu ve uzun yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla sac kolon kaplama sektörünün en çok tercih edilen kurum olduğumuzu bildirmekten büyük onur duymaktayız.

Tüm sac kaplama modelleri, sac kaplama fiyatları, sac kaplama desenleri ve dekoratif sac kaplama modelleri için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder