ÜRÜNLER
Korkuluk

 

 

OSM Paslanmaz tüm korkuluk modelleri ile sektörün öncü kurumlarından biridir. Kurulduğu günden bu güne sayısız önemli korkuluk projelerinden başarı ile çıkmış OSM paslanmaz olarak korkuluk projelerinin vazgeçilmez tercih edilen kurumudur. Korkuluk imalat sürecinden, korkuluk projelendirme ve korkuluk uygulama sürecine kadar OSM Paslanmaz olarak her süreçte profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Korkulukların en çok kullanıldığı projelerin başında gelen merdivenler için birbirinden modern ve şık tasarımlara sahip onlarca çeşit merdiven korkuluk modellerine sahibiz. Merdiven korkulukları konutların yanı sıra, alışveriş merkezleri, okul, hastane, iş merkezleri gibi yaya trafiğinin yoğun olduğu projelerde de fazlaca tercih edilmektedir. Bu projelerde merdiven korkuluklarının birinci tercih edilme sebebi bireylerin güvenliğidir.

Balkon korkulukları olarak konutların fazlaca tercih ettiği paslanmaz korkuluklar, firmamızca özenle imal edilmekte ve kullanım alanlarına profesyonel ve alanında uzman ekibimizce uygulanmaktadır. Balkonlara şıklık katan paslanmaz balkon korkulukları ayrıca önemli bir güvenlik aracıdır.

Teras korkulukları, balkon korkuluklarında olduğu gibi başta güvenlik ardı sıra kullanım alanına şıklık kazandıran uygulamalardır. Tüm paslanmaz teras korkuluklar OSM Paslanmaz atölyelerinde kendi imalatımız olarak üretilmektedir ve kullanım alanlarına uzman ekibimizce montaj edilmektedir.

Tüm korkuluk uygulamaları için gerekli paslanmaz kokuluk aksesuarlarının da imalatçısı ve ilk elden tedarikçisiyiz. Tüm korkuluk aksesuarlarını OSM Paslanmaz olarak direkt bizden temin edebilirsiniz.

OSM Paslanmaz olarak korkuluk alanında verdiğimiz hizmetler;

Korkuluk imalatı OSM Paslanmaz LTD. tarafından kendi bünyemizde üretilmektedir. Atalyölerimiz en son teknoloji makine parkuru ile hizmet vermektedir.

Korkuluk modelleri OSM Paslanmaz en son teknoloji ve dünya standartlarında alanında uzman personel tarafından hem Türkiye hem de yurtdışına ihraç edilmektedir.

Korkuluk sistemleri bina dış cephelerinde, Hastane, AVM, Konutlarda özelliklerine göre OSM Paslanmaz bünyesinde çalışan Mühendislerimiz ve Teknik Ekibimizle statik ölçümler, hesaplamalar yapılarak ilk önce güvenlik baz alınarak projelendirilir.

Korkuluk fiyatları diğer malzemelere göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve estetik görünümünden dolayı müşterilerimiz tarafından en ön planda tercih edilen imalatımızdır. Paslanmaz Çelik kullanılarak yaptığımız korkuluklar uzun yıllar ilk halini korur ve estetik görünümü ile de fiyat avantajı sağlar.

Bina korkulukları, AVM korkulukları, dış cephe balkon korkuluk, teras korkuluğu, merdiven korkuluğu, Okul korkuluğu, Havuz korkuluğu, Duvar korkuluğu, yangın merdiveni korkuluğu, balkon korkuluğu gibi tüm model ve imalatımız ile korkuluk üretimi ve korkuluk montajı ile hizmet vermekteyiz.

 

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder