ÜRÜNLER
Krom Korkuluk

Krom Korkuluk

Osm Paslanmaz olarak "krom korkuluk" üretimi ve yerinde montaj yapan sektörün en çok tercih edilen kurumuyuz. Gerek krom korkuluk üretimi, gerekse krom korkuluk aksesuarları ve krom korkuluk malzemeleri üretimi ve satışını yapmaktayız.

Krom korkuluklar son zamanlarda başta konutlar olmak üzere, hastane, okul, devlet daireleri, toplu taşıma alanları, alışveriş merkezleri gibi projelerde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Krom korkuluk modellerinin en çok tercih edilme nedenlerinin başında paslanmaz özelliği olması ve kolay temizleniyor olması gelmektedir. Kir ve pas tutmaz özelliğinden dolayı uzun süre yeniymiş izlenimi verir. Krom uzun ömürlüdür. Gümüş gibi parlak mavimsi beyaz kolay kırılamayan sert bir maden olan krom havaya karşı çok dayanıklı olması, nemli havada paslanmaması gelmektedir.

Kromdan üretilen tüm modeller tek bir parça yani yekpare şeklinde üretilir. Bütün krom aparatları yekpare şeklinde argon kaynağı ile kaynatılır ve kaynak üzerine polisaj uygulanarak izler başarılı şekilde yok edilir.

Krom balkon korkuluk modelleri, krom merdiven korkuluk modelleri gibi kromun yoğun kullanıldığı projelerde OSM Paslanmaz en uygun krom korkuluk fiyat teklifini sizlere sunmaya hazırdır.

Paslanmaz krom korkuluk üretimi ve uygulamasında Türkiye`nin her yerinde projelerin ilk tercihi olmaya devam etmekteyiz.

Krom Korkuluk Modelleri

Osm Paslanmaz olarak krom korkuluk model çalışmalarında oldukça fazla referansımız bulunmaktadır. İster projenize özel, isterseniz kendi model çalışmalarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçiminiz üzere hızlı üretim ve yerinde uygulama çalışmamız ile projenize hemen değer katabiliriz.

Krom korkuluk modelleri uygulama alanına göre farklılıklar gösterebileceği gibi, müşterinin isteğine göre de üretilebilir. Dış ya da iç mekan çalışmalarına göre model çizimleri ve üretimi yapılabilir. Yüzlerce farklı model çalışmamız mevcuttur. Sizlerin projesine en uygun model seçiminde en büyük çözüm ortağınızız.

Krom Korkuluk Fiyatları

Krom korkuluk fiyatlarını etkileyen bir kaç faktör vardır ki bunların başında ölçü, model ve uygulama alanı gelmektedir. Ancak OSM Paslanmaz olarak en uygun krom korkuluk fiyat teklifini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.  Tüm krom korkuluk çalışmalarında maksimum kalite, minimum fiyat politikası uygulamaktayız. Sektörün en iyi işçilik ve deneyimine karşılık fiyatlarımız oldukça uygundur.

Krom korkuluk metrekare fiyatları bakımından en iyi ve titiz işçiliğe en uygun fiyat teklifini almak için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul korkuluk üretiminin lider kurumu OSM Paslanmaz olarak krom korkuluk fiyat alanında rakipsiz fiyat tekliflerimiz ile hizmetinizdeyiz. 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder