ÜRÜNLER
Merdiven Cam Korkuluk

Merdiven Cam Korkuluk

Merdiven cam korkuluk sistemleri OSM Paslanmaz bünyesinde en son teknoloji ve uzman işçilik ile büyük bir titizlikle üretilmektedir. Merdiven cam kokuluğu uygulanan projeye gerek şık ve modern gerekse sağlıklı kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Konutlarda, ofislerde, iş merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, metro ve tren istasyonlarında, plazalarda kısacası hayatımızın hemen hemen her yerinde cam merdiven korkuluk modellerine rastlayabiliriz. Merdiven cam korkuluk modelleri uygulama alanına göre bir birinden şık ve modern tasarımlarla üretilmektedir. Merdiven cam korkuluk detayı projeye göre özel olarak hazırlanmakta ve uygulanmaktadır.

OSM Paslanmaz cam korkuluk alanında merdiven cam korkuluk, balkon cam korkuluk, teras cam korkuluk gibi kullanım alanlarına uygun model ve tasarımlar üretmekte tüm çalışmaları yerinde montaj hizmeti ile tamamlamaktadır.

Merdiven;birbirinden farklı yükseklikte bulunan iki yüzeyi eğimli, ya da dik basamaklar yardımıyla birbirine bağlayan mimari yapı demektir. İki katı birbirine bağlayan bu yapılar yatay, dikey ya da dairesel biçimlerde olabilirler. Kullandıkları teknolojiye göre farklı adlar alabilen bu yapıların içine asansörler, yürüyen merdivenler ve portatif merdivenler de dahil edilebilir. Merdivenlerde güvenliği sağlamak amacıyla yanlarda korkuluk ya da trabzan adı verilen destekler kullanılır. İşte OSM Paslanmaz olarak bu korkuluk ve trabzan üretiminde camın estetiğini ve modern görünümünü projeleriniz ile birleştiriyoruz.

Merdiven korkulukları merdivenlerde emniyeti sağlamak için kullanılır. Bu güvenlik standardı kullanım alanına göre bazı alanlarda yönetmelik bazı yerlerde ise mimari projeye göre değişmekle beraber ortak özelliği can güvenliğini maksimum düzeyde sağlamaktır. Merdiven korkulukları tek arahatlı, 2 arahatlı, 3 arahatlı, 4 arahatlı, 5 ve daha fazla arahat kullanılarak veya hiç arahat koyulmadan her basamağa bir dikme koyularak uygulanabilir. Merdiven cam korkuluk montaj yönetiminde dikmeler geniş ebatlarda kanatlar kullanılarak zemine gömülebilir. Merdiven cam korkuluk uygulamalarında ebatlar 5 8 10 gibi yerin güvenliği açısından değişebilir.

Cam korkuluklu merdivenler kullanılan tüm projelerde göz dolduran şık ve modern çalışmalardır. Sıradan merdiven korkuluklarına göre çok daha kullanışlı, sağlıklı ve kolay temizlik avantajı sağlamaktadır. En son teknoloji ile üretilen cam korkuluklar hem uzun ömürlü hem de sağlıklı ürünlerdir.

Merdiven cam korkuluk imalatı yapan OSM Paslanmaz olarak cam merdiven korkuluk fiyatları sunan kurumlar arasında sektörün en iyi işçiliği için en uygun fiyat teklifini sunmaktadır. Sizde cam korkuluklu merdiven fiyatlarını merak ediyor ya da cam merdiven korkuluk modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder