ÜRÜNLER
Merdiven Korkuluğu

Merdiven Korkuluğu

Merdiven korkulukları, OSM Paslanmaz olarak uzmanlık alanımız içinde önemli yer tutmaktadır. Üretimini tamamen kendi atölyelerimizde yaptığımız merdiven korkuluk modellerini yerinde uygulamalı teslim etmekteyiz. Paslanmaz merdiven korkuluk modellerimizde kalite ve güvenlik tedbirliklerini tüm standartlara uygun olarak üretmekteyiz. Merdiven korkuluklarının tercih edilme sebeplerinin başında güvenlik gelmektedir. Bu anlamda bizde tüm korkuluk üretimlerinde güvenlik standartlarını maksimum düzeyde tutmaktayız.

Demir veya ahşap merdivenlerin boşluk kenarındaki çıkıntıların üstündeki bölüm, tırabzan diye de adlandırılır ve Tırabzan için merdivenlerin kenarlarındaki korkuluk, küpeşte denilir. Paslanmaz merdiven küpeşte modellerimiz yüksek kalite ve üretim standartları yerine getirilerek üretilmekte ve yerinde montajı yapılmaktadır. Merdiven korkuluğu sektörünün öncü markası OSM Paslanmaz olarak bu güne kadar yüzlerce projenin ilk tercihi olma fırsatı bulduk. Bunda uyguladığımız maksimum kalite minimum maliyet uygulamamız büyük tercih nedenidir.

   

 

Merdiven Korkuluğu Uygulama Alanları

Firmamızda tüm kullanım alanlarına özel korkuluk tasarımları hazırlanacağı gibi özellikle merdiven korkuluk yüksekliği, merdiven korkuluk standartları gibi zorunlu tutulan okul, hastane, devlet daireleri, fabrika gibi birçok projede tüm standartları dikkate alarak da merdiven korkulukları üretmekte ve uzman ekibimizce yerinde montaj yapmaktayız. Müşterilerimizin isteği üzerine özel tasarımlarımız ve imalatımız uzman kadromuz tarafınca hazırlanıp güvenle uygulanmaktadır. Uygulama metotlarımızda herhangi bir kırılma, bükülme, paslanma bulunmamaktadır. Tamamı paslanmaz çelikten olan merdiven korkuluklarınızı sağlamlığıyla birlikte uzun yıllar kullanmanız mümkündür. Korkuluk uygulamaları esnasında merdiven korkuluk aralıkları ve yükseklikleri herhangi bir tehlike durumu arz etmemesi için ölçüleri bu şekilde hazırlanarak uygulanmaktadır.

Merdiven Korkuluk Fiyatları

Paslanmaz korkuluk segmentinin en önemli ürünü olan paslanmaz merdiven korkuluk fiyatlarımıza iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak edinebilirsiniz. Bir merdiven korkuluk fiyatını belirleyen en önemli şey projenin yapısı ve model seçimidir. OSM Paslanmaz olarak sizlere en iyi ve en uygun fiyat politikasını sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Merdiven Korkuluk Modelleri

Merdiven korkuluk modelleri konusunda sektörün en geniş ürün yelpazesine mevcuduz. Bu güne kadar üretim ve uygulama yaptığımız yüzlerce projenin örnek çalışmaları, fotoğrafları ve bilgilerinden oluşan Merdiven Korkuluk Model Katalogu ile sizlere onlarca farklı model sunabiliriz. Ayrıca projenizin durumu, korkuluğun kullanılacağı alan ve boyuta göre özel merdiven korkuluk model çalışması da yapabiliriz. Merdiven korkuluk çizimleri ve merdiven korkuluk projeleri tamamen tarafımızca projeye özel hazırlanmakta ve üretime sunulmaktadır

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder