ÜRÜNLER
Okul Korkulukları

Okul Korkulukları

 

Korkulukların en çok tercih edildiği alanların başında gelen ortak kullanım alanı okullarda korkuluk kullanmak hem zorunluluk hem de çocukların güvenliği için önemli bir etkendir. Okul korkulukları yönetmenlikle belirlenmiş standartlara sahip çalışmalardır. Okul korkuluk modelleri,okul öncesi korkuluk ve genel okul korkulukları olarak iki farklı şekilde dizayn edildiği gibi müşterinin isteğine göre özel olarak da korkuluk modelleri üretilmekte yerinde montajı sağlanmaktadır.  

Okullar dikkate alınarak üretilen paslanmaz okul korkulukları çocuklar dikkate alarak üretilmektedir. Bunda yaş ortalaması okul korkuluk yüksekliği için önemli bir etkendir. Tüm okul korkulukları paslanmaz malzemeden üretilmektedir. Asla pas ve kir tutmazlar ve kolay temizlenirler.

Okul korkulukları engelli öğrenciler için engelli korkulukları olarak özel olarak da üretilmektedir. Tüm üretimini yaptığımız okul korkulukları birinci sınıf malzeme kullanılarak çocukların başta can güvenliği dikkate alınarak dış etkenlerden gelecek erozyonlara ve darbelere dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Uzun ömürlüdür. 

Okul korkuluk imalatı sektörünün tanınmış ve en çok tercih edilen kurumu OSM Paslanmaz olarak okul korkuluk fiyatlarında en uygun fiyat teklifini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hizmet getirmeye hazırız. Okul korkuluk fiyat teklifi almak ve bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Okul Korkuluk Modelleri

Okul korkuluk modelleri konusunda bir çok kısas vardır. Bunların başında uygulama alanı gelmektedir. Engelli öğrencilerin kullanımı için engelli korkuluk modelleri, rampa yol için yine engelli sandalye boyuna göre dizayn edilmiş korkuluk modelleri, merdiven korkulukları için özel okul merdiven korkuluk modelleri, ana sınıfı ve ilk öğretim için özel boylarda modeller ile yine müşterilerin isteğine göre model çalışmalarımız mevcuttur.

 

İster daha önce çalışmasını yaptığımız modellerden seçin, ister özel model çalışması yaptırın OSM Paslanmaz olarak en kaliteli işçilik ile okul korkuluk üretimi ve montajında en büyük çözüm ortağınızız.

Okul Korkuluk İmalatı

OSM Paslanmaz okul korkuluk imalatı, satışı ve montajında yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile işini büyük bir titizlikle yürütmektedir. Okul korkuluklarında bir çok referans çalışmamız mevcuttur. Onlarca okulun güvenliğini sağlayan merdiven korkulukları tarafımızca imal edilmiş v yerinde uygulanmıştır. Bizler Türkiye`nin okul korkuluk imalatında lider kuruluşlarından biriyiz. Sizler de okulunuz ve tüm eğitim kurumlarınız için korkuluk çalışmalarınızda gönül rahatlığı ile bizimle yol alabilirsiniz.

Okul Korkuluk Montajı

Okul korkuluk montajı konusunda deneyimli ve uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Proje çizimini ve üretimini yaptığımız korkulukları yine OSM Paslanmaz olarak bizler yerinde montaj hizmetini kaliteli işçilik ile sunmaktayız.

Tüm okul korkuluk montaj işlerinizde OSM Paslanmaz olarak yanınızdayız. Korkuluk montaj işlemi işin ölçüsüne ve uygulama alanının özelliklerine göre zamansal olarak farklılık göstermektedir. Bazı montajlar aynı gün içinde tamamlansa da, bir çoğu bir kaç gün hatta haftalarca sürebilmektedir. Ancak OSM Paslanmaz olarak işin ne kadar sürdüğünden ziyade sağlam, güvenilir ve temiz işçilik ile sunulması ile ilgilenmekteyiz.

Okul Korkuluk Fiyatları

Okul korkuluk fiyatları tamamen projenin özelliklerine, ölçü be uygulama seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak okul korkuluklarında fiyat çalışması yaparken kullanılan malzeme, model, uygulama seçenekleri ve ölçüyü dikkate alırız. Ancak sektörün en iyi ve titiz işçiliğine karşılık en uygun fiyatı sunduğumuzu söyleyebiliriz. OSM Paslanmaz olarak okul korkuluk modelleri ve fiyatları konusunda en çok dikkate alınan kurumların başında gelmekteyiz. 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder