ÜRÜNLER
Otomatik Kapı

Otomatik Kapı

Otomatik kapı sistemleri günümüzde en çok tercih edilen ve hemen hemen her alanda kullanılan kapı modelidir. Otomatik kapılar sürgülü açılır, 90 derece açılır ya da döner kapı sistemleri olarak üretilmektedir. Otellerde, hastanelerde, okullarda, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, kültür merkezlerinde, mağazalarda, ofislerde ve bunun gibi yüzlerce mekânda kullanılan otomatik kapı modelleri kullanılan projeye hem kullanım kolaylığı hem de şık ve modern görünüm sağlamaktadır. Bir çok kullanım nedeni olan otomatik kapıların en büyük tercih nedenlerinden biri ise kullanılan alan içinde ki ısı kaybını minimize temek ve her defasında kapı açmak için kapı kolu kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırarak hijyen olmasıdır.

Otomatik kapı ölçüsü ve otomatik kapı detayı teknik ekibimizce büyük bir titizlikle hazırlanmakta olup otomatik kapı detayı dwg ortamında üretime gönderilmektedir. Otomatik kapı ölçüleri ve döner kapı ölçüleri projeye göre değişmektedir. Ancak yine de standartları olan kapı ölçüleri mevcuttur.

Otomatik kapılar genellikle paslanmaz ve camın bir araya gelmesi ile oluşan çok şık ve modern ürünlerdir. Dekoratif olarak kullanılan her projede dikkati üzerine çekmeyi başarmaktadır. Otomatik kapı camları ve döner kapı camı genellikle kalın camlardır ve üzerine istenilen motif çizimi sağlanabilmektedir.

Tüm otomatik kapı ekipmanlarına firmamızdan edinebilirsiniz. Otomatik kapı motoru, otomatik kapı sensörü, otomatik kapı camı ve paslanmaz otomatik kapı aksesuarlarını firmamız üzerin temin edebilirsiniz.

Tüm otomatik kapı modelleri, otomatik kapı fiyatları ve otomatik kapı hakkında tüm bilgiler için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizlere en uygun otomatik kapı fiyat teklifi ve otomatik döner kapı fiyat teklifini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. CAM SAÇAK (KANOPİ) AYAKLARI

Cam saçak uygulamalarının bütünlük sağlaması için önemli bir parça olan cam saçak ayakları ( kanopi ayakları )OSM Paslanmaz güvencesi sunulmaktadır. Üretimi tamamen kendi atölyemizde gerçekleştirilen cam saçak kanopi ayakları uygun fiyat politikası ile cam saçak sektörüne sunulmaktadır.

OSM Paslanmaz olarak kanopi ayak üretiminde de piyasaya ürün tedariğindede sektörün öncü kurumlarının başında gelmekteyiz. Cam saçak ayakları diğer adıyla kanopi üretim kalitemiz standartlara uygun ve tamamen kalitesi güvencemizdedir. Proje büyüklüğünüz ne olursa olsun stoklarımızda bulunan ya da istenilen adetlerde üretilen modellerimizi en kısa sürede teslim edebiliriz. Tüm kanopi ayak üretimleri kendi atölyemizde yapılmaktadır.

Kanopiler özellikle benzin istasyonlarında, oto yıkama alanlarında, bina girişlerinde, mağaza girişlerinde karşımıza çıkmaktadır. OSM Paslanmaz olarak tüm kanopi projelerine uygun kanopi ayak üretimlerinde kalitemiz ve uzman personelimiz ile sektörün en büyük yardımcısıyız.

Kanopi ayaklarımız projelere özel boyutlarda ve adetlerde üretilebilir. Cam saçak kanopi ayak fiyatlarımız projelere adetlere göre belirlenmekle birlikte piyasının en kaliteli işçilik ve uygun fiyat politikasını uyguladığımızı söyleyebiliriz.

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder