ÜRÜNLER
Parapet Üstü Korkuluk

Parapet Üstü Korkuluk

Parapet denilen alan yapılarda, pencere önlerinde, beton, mozaik, mermer, tahta gibi şeylerden yapılmış dar çıkıntılardır. Parapet korkuluk modelleri daha çok balkon duvarlarında güvenlik ve estetik amaçlı olarak uygulanır. 50 mm üst boru ve 40 mm kısa kesilmiş dikmelerle oluşturulan programa parapet üstü korkuluklar uygulanır. 

Parapet Üstü Korkuluk balkonlarda ve merdivenlerde duvarın üzerine montajı yapılır. Balkon parapet üstü korkuluklarda zemine montaj yapılmaz. Parapet üstü korkuluklar balkonlarda duvarın üzerine montajı yapılır ve genellikle tek arahat ya da 2 arahat kullanılır ya da hiç arahat kullanılmadan uygulama yapılır. 

Parapet Korkuluk Modelleri

Parapet üstü korkuluk modelleri ve çeşitleri bakımında isteğe uygun olarak işleme geçilir. Kurumumuzda birçok paslanmaz parapet üstü korkuluk modeli mevcuttur. Bu güne kadar uygulamasını ve montajını yaptığımız yüzlerce parapet üstü paslanmaz korkuluk modeli OSM Paslanmaz olarak kurumumuz referanslarında yerini almıştır. Kimi zaman balkonlarda, kimi zaman merdivenlerde parapet üstü korkuluk model çizim, üretim ve montaj çalışmalarımız olmuştur. Bu anlamda Türkiye`nin en çok model ve referans sunabilecek paslanmaz korkuluk firmasıyız. Dilediğiniz boyut ve modelde üretim yapabilir, yerinde montaj hizmeti verebiliriz.

Parapet üstü korkuluklar özellikle konutlarda çok tercih edilmektedir. Daha çok balkon korkuluklarında ve merdiven korkuluklarında kullanılmaktadır. Özel olarak üretimi kendi imalatımızda yapmaktayız ve montajını uzman ekibimiz yerinde gerçekleştirmektedir.

Parapet Korkuluk Fiyatları

Parapet üstü küpeşte ya da parapet üstü paslanmaz korkuluk fiyatları konusunda bilgi ve teklif almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. OSM Paslanmaz olarak en uygun parapet üstü korkuluk fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Parapet üstü korkuluk fiyat teklifimizi yaparken projenin bilgileri talep edilmektedir. Vereceğiniz ölçü ve model bilgileri eşliğinde maksimum kalitede minimum fiyata korkuluklarınıza OSM Paslanmaz güvencesi ile kavuşabilirsiniz.

Parapet Üstü Korkulukta Kullanılan Malzemeler;

Üst Küpeştesi : 51 mm paslanmaz boru
Dikmeler : 38 mm paslanmaz boru
Emniyet çubukları : 16 mm paslanmaz boru
Köşe Dönüşler : 51 mm patent dirsek
Dikme Mafsal : paslanmaz L kolçak
Dikme Rozet : 38 mm pres rozet
Dikme Çubuk tutucu : 16 mm boru yüzük
Boru Yüzük Vidası : m.6×42 mm imbus paslanmaz vida
Ankraj : 55×5 mm paslanmaz flanş
Ankraj Dondurma : 410 mm kimyasal epoksi memochem

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder