ÜRÜNLER
Paslanmaz Bahçe kapıları

Paslanmaz Bahçe Kapıları

OSM Paslanmaz olarak paslanmaz malzemeden ürettiğimiz bahçe kapıları manüel ya da otomatik kapı sistemli olarak üretilmek ve uygulama alanına montajı yapılmaktadır. Demir ya da paslanmaz malzemeden üretilen bahçe kapısı uzun ömürlüdür ve uygulanan projeye artı değer katmaktadır. http://www.osmpaslanmaz.com/bahce-kapilari.html

Bahçe kapısı modelleri müşterinin isteğine, uygulanan yerin durumuna ve kullanım amacına göre yüzlerce farklı modelde üretilebilmektedir. Bahçe kapı sistemleri firmamızda uzman ekibimiz ile büyük bir titizlikle üretilmektedir. Bahçe kapısını oluşturan başlıca donanımlar arasında bahçe kapı motoru, bahçe kapı yayı, bahçe kapı hidroliği, bahçe kapı otomatiği, bahçe kapı kilidi yer almaktadır.

Bahçe kapısı imalatı konusunda deneyimli ve uzman firmamız tüm bahçe kapısı projelerinizde en büyük yardımcınız ve çözüm ortağınız olmaya hazırdır. Bahçe kapı ölçüleri teknik ekibimizce proje alanında sıfır hata ile alınmakta ve bahçe kapı çizimleri yapılarak üretime geçilmektedir. Bahçe giriş kapısı ölçüleri üretim için çok önemli bir işlemdir. Ölçünün sıfır hata ile alınmaması durumunda uygulamada büyük sıkıntılar çıkabilir. Ayrıca bahçe giriş kapısı çizimi de üretimden önce müşteriye onaya sunularak bahçe kapısının uygulamada nasıl görüneceği müşteriye gösterilmektedir.

Bahçe kapısı yapımı konusunda OSM Paslanmaz olarak yılların verdiği deneyim ve uzmanlığımız ile hizmetinizdeyiz. Şık ve güzel bir bahçenin bütünlüğünü sağlayacak en önemli aksesuar olan bahçe giriş kapıları motif, uygulama şekli, kullanılan malzeme ve kapı sistemlerine göre farklılık göstermektedir.

OSM Paslanmaz olarak bahçeniz için en iyi bahçe giriş kapısı fiyat teklifini sunamaya hazırız. Ayrıca bahçe kapısı fiyatları konusunda maksimum kalite minimum fiyat politikası izlemekteyiz.

Tüm bahçe kapısı modelleri hakkında bilgilere bize iletişim sayfamızdan ulaşarak edinebilirsiniz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder