ÜRÜNLER
Paslanmaz Bariyer

Paslanmaz Bariyerler

Paslanmaz Malzemeden ürettiğimiz özel imalat bariyerleri son teknoloji imalat parkurumuzda üretip uygun fiyatlara sizlere ulaştırıyoruz.Neden paslanmaz bariyer

Uzun ömürlü malzemesi sağlam yapısıyla mimarinin gereksinimini tam anlamıyla karşılayan paslanmaz çelik bariyer ler tercih edilmelidir.

Paslanmaz Bariyer nerelerde kullanılır.


Ballardo bariyeri olarak da bilinen paslanmaz çelik bariyer ve duba kullanımı 1950`li yıllarda ABD`deki New Jersey eyaletindeki Stevens Teknoloji Enstitüsü tarafından  trafiği ayırmak üzere tasarlamıştır. Uygulama ilk kez 1959 yılında başlatılmıştır. Özel bariyer paslanmaz çelik yerden 81 cm (32 inç) yüksektedir, çelik iskeleti olan paslanmaz borudan imal edilir.

Bariyerler üzerilerindeki çıkıntılar sayesinde geçmelşi olarak birbirleriyle bağlantılı olacak şekilde de kullanılabilir. Paslanmaz bariyerin tasarımı, olası bir kazada hasara en aza indirmek ve kaza yapan aracın diğer şeride geçmesini öneleyecek şekilde yapılmıştır. Bariyerlerin eğimleri ve çeşitli açılarının değiştirilmiş türleri de mevcuttur. Kanada`daki ilk örnekler 107 cm (42 inç) yüksekliğinde yapılmıştır. Özellikle vasıta trafiğini yoğun olduğu yollarda özellikle güçlendirilmiş bariyerler kullanılmaktadır.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder