ÜRÜNLER
Paslanmaz Cam Kapı Kolları

PASLANMAZ CAM KAPI KOLLARI

Bir birinden şık ve modern cam kapıların vazgeçilmez aksesuarı olan paslanmaz cam kapı kolları OSM Paslanmaz kalitesi ve güvencesi ile kendi atölyelerimizde üretilmekte ve istenilen adette Türkiye`nin her yerine sevkiyatı yapılabilmektedir.


 Paslanmaz cam kapı kolları modelleri çok kapsamlı ve üzerinde uygulanacak cam kapı modeline göre değişebilecek modellerdir.  Paslanmaz cam kapı aksesuarları içinde en çok tercih edilen ürünlerin başına kapı kolları gelmektedir. Bir kapı için kapı kolu olmazsa olmaz bir aksesuardır. Kol kapının şıklığını ön plana çıkaran en önemli araçtır. Bu anlamda bir birinden şık ve modern çizgilere sahip paslanmaz özellikli kapı kolu çeşitlerimiz mevcuttur. 

 

 Tüm modellerimiz kendi imalatımız olup istenilen adette üretilebilmekte ve Türkiye`nin her yerine sevkiyatı yapılabilmektedir. Stoklarımızda tüm modellerimizden yüksek adetli ürünler mevcuttur. Cam kapı modeliniz ne olursa olsun en uygun kapı kolu modelini sizlere sunmaya hazırız.Kullanıcı dostu tasarımlar, hijyenik ürün ve modern çizgilerimiz ile paslanmaz cam kapı kolu alanında en çok tercih edilen modellere sahibiz. 

Sitemizde şuan yedi farklı kol modelimiz sergilenmektedir. Güncel modeller ve güncel paslanmaz cam kapı kolu fiyatları için bizimle iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder