ÜRÜNLER
Paslanmaz Dikme

Paslanmaz Dikme Ayaklar

Paslanmaz dikme ayak model üretimlerimiz uzman ekibimizce kendi atölyelerimizde yüksek kalite ve uygun fiyat politikası ile üretilmektedir. Paslanmaz dikme ayaklar, OSM Paslanmaz olarak ürün yelpazemezin önemli ürünlerinden biridir. Tüm projelerinizde paslanmaz dikme ayak modellerimizi uzun süre kullanabilirsiniz.

OSM Paslanmaz olarak ellinin (50) üzerinde model ve aksesuar ile paslanmaz dikme ayak kategorisinde üretim yapmaktadır. Tüm cam balkon ve cam bölmelerinizde kullanabileceğiniz ürünlerimiz ve aksesuarlarımız bulunmaktadır. 

Projelere şık bir görünüm ve modern çizgiler kazandıran paslanmaz ürünler kalitesi ile de uzun ömürlüdür. Paslanmaz ürünler dış etkenlerden gelen erozyanlara maksimum dayanıklıdırlar ve hijyen bakımından da bayanların en çok tercih ettiği ürünlerdir. Paslanmaz malzemeden üretilen dikme ayaklar bu özelliklerin tamamını taşımaktadır. Özellikle dış mekanlarda kullanılan dikme ayaklar paslanmaz özelliğinden dolayı uzun süre şık görünümünü yitirmez. Ayrıca kolay temizlenir. 

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder