ÜRÜNLER
Paslanmaz Havlupan

PASLANMAZ HAVLUPAN MODELLERİ

Banyoların vazgeçilmez aksesuarı havlupanların paslanmaz çelik ile birleşmesi sonucu ortaya hem şık hemde ısı tasarufu sağlayan çok dekoratif paslanmaz havlupan modelleri çıkmaktadır. 

Özellikle konutlarda fazlaca tercih edilen havlupanlar hem bir banyo aksesuarı hemde bir ısıtıcı özelliği taşımaktadır. Özellikle paslanmaz üründen yapılan havlupanlar dekoratif havlupan yada paslanmaz havluluk olarak da adlandırılmaktadır. 

OSM Paslanmaz olarak büyük bir titizlik ve kusursuz işçilik ile tamamı kendi atölyelerimizde üretimini yaptığımız paslanmaz havlupan modellerini kullanılacak mekana özel hazırlamaktayız. Üretimini yaptığımız tüm paslanmaz havlupan işlerimizde OSM Paslanmaz güvencesi ve uzun ömür garantisi vermekteyiz. Paslanmaz havluluk ya da paslanmaz havlupan olarak adlandırılan ve banyoların vaz geçilmez aksesuarı olan bu ürünler paslanmaz çelikin özelliğinden dolayı ısıyı emerek uzun süre sıcaklığı korumasından dolayı ısı tasarufu sağlarlar. Bu da ev bütçesine katkı olarak geri döner. Ayrıca pas ve kir tutmayan, kolay temizlenen bir yüzeye sahip olan paslanmaz çelik havlupanlar hijyene önem veren bayanların yoğun ilgisini çekmektedir. 

Paslanmaz havlupan fiyatları boyutuna, şekline ve uygulama durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Paslanmaz havlupanda fiyat politikamızı sektörün en uygun fiyatına en iyi işçilik olarak belirlemiş bir paslanmaz çelik firmasıyız.

Havlupan Seçiminde Neden Paslanmaz Çelik Tercih Edilmelidir?

  • Paslanmaz havlupan ısı tasarufu sağlar. Paslanmaz çelik havlupanlar paslanmaz içeriğinden dolayı ısıyı önce hapseder sonra onu uzun süre korur.
  • Paslanmaz çelik havlupan kir ve pas tutmaz. Paslanmaz özelliğinden dolayı tez temizlenir ve tam hijyen sağlar.
  • Paslanmaz havlupanlar dekoratif özellikli ürünlerdir. Kullanım alanına dolgun şıklık ve ve modern çizgi kazandırır.
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder