ÜRÜNLER
Paslanmaz Kapı Tekmelik

Paslanmaz Kapı Tekmelik

 Paslanmaz sektörünün öncü kurumu OSM Paslanmaz olarak daha çok servis geçişlerinde ve işletme geçişlerinde kullanılan paslanmaz kapı tekmelik üretiminde ve montajında da sektörün en çok tercih edilen firmasıyız.

Paslanmaz kapı tekmeliği müşterinin isteğine göre yapılabileceği gibi uygulama alanına göre de profesyonel ekibimizce alınan ölçü ve model çizimlerine göre de yapılmaktadır.

Genellikle kapıların alt bölümlerinde ve orta bölümlerinde yer alan paslanmaz çelik kapı tekmelik modelleri müşterinin kapı kullanım sıklığına ve kullanım şekline göre özel dizayn edilebilmektedir. Genellikle restaurant, cafe, otel, hastane ve yemekhanelerde yoğunlukla kullanılan bu servis kapılarında paslanmaz kapı tekmeliği sağlam ve dayanıklı olmak zorundadır. Ayrıca uzun ömürlü ve darbeler karşı uzun süre etkili olmalıdır.

Tekmelik kapılar kendi içlerinde birçok çeşitlendirmeye sahiptir. Tek ve çift kanatlı olarak yapılan kapılar 90 derece açılmaktadır. Oluşabilecek darbelere karşı dayanıklığı ve sağlamlığı en iyi kalitededir ve güvenle kullanabilirsiniz. Paslanmaz tekmelik kapılarda gözetleme bölümü bulunmaktadır. İstenilen boyutlarda ve ebatlarda ayarlanarak yapılmaktadır. Opsiyonel olarak paslanmaz tekmelik ve darbe emici kanatlar eklenmektedir. Darbe emici kanatlar sayesinde kapıyı temizlemenizde ve yıkamanızda her hangi bir durum söz konusu olmamaktadır. Kullanım kolaylığı ve bakımı sayesinde paslanmaz tekmelik kapılardan geçiş alanlarınıza yaptırarak iş kolaylığınızı maksimuma çıkarabilirsiniz.

Paslanmaz kapı tekmeliği fiyatları konusunda sektörün en uygun fiyatlarını kurumumuzdan temin edebilirsiniz. Sektörün en iyi işçilik ve paslanmaz malzeme ile üretilen paslanmaz servis kapılarına en iyi fiyat teklifi ile satın alabilirsiniz.

Paslanmaz tekmelik modellerini dilediğiniz renk ve modelde ve istediğiniz logo çalışması ile yapabiliriz.

Paslanmaz çelik tekmelik, paslanmaz krom tekmelik ve paslanmaz sac tekmelik kapı ürünleri, modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi ve sipariş için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bu sayfada ki tüm bilgiler paslanmaz çelik sektörünün öncü kurumu OSM Paslanmaz tarafından hazırlanmaktadır. 

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder