ÜRÜNLER
Paslanmaz Kapı

Paslanmaz Kapı

Gün içerisinde sıkça karşılaştığımız paslanmaz çelik kapılar gerek şık ve modern duruşu gerekse uzun ömürlü oluşlarından dolayı çokça tercih edilmektedir. http://www.osmpaslanmaz.com/paslanmaz-kapi.html


Paslanmaz çelik kapılar hemen hemen kurumsal tüm kurumlar tarafından mekana kattığı şıklık ve modern duruştan dolayı tercih edilmektedir. Bunların başında alışveriş merkezleri, hastane ve okullar, plazalar ve iş merkezleri,mağazalar ve showroomlar gelmektedir.Paslanmaz kapılar ofislerde de fazlaca karşımıza çıkmaktadır. Özellikle ara bölme odalarda kullanılmaktadır. Eğlence merkezlerinde ve kültür merkezleri gibi misafir trafiğinin fazlaca olduğu yerde de dayanıklılık ve uzun ömürlü oluşundan dolayı tercih edilmektedir.

Paslanmaz çelik kapılar erozyona dayanıklıdır. Diğer kapılara oranla kullanımdan dolayı aşınma olsılığı oldukça düşüktür.

Çift ya da tek bölmeli paslanmaz çelik kapı modelleri ile döner kapı modelleri en çok tercih edilen modelleridir. Bunun yanı sıra otomatik paslanmaz çelik kapı modellerini atlamamak lazım. Bu modellerde hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır.

OSM Paslanmaz olarak paslanmaz çelik kapı alanında yüzlerce farklı model ile sektörün öncü kurumlarından biriyiz. Kullanım alanına uygun projelendirdiğimiz paslanmaz kapılar uzmanlarımızca yerinde montaj ile OSM Paslanmaz uzmanlığı kapsamında uzun süre kullanım garantisi sağlamaktadır.

Paslanmaz çelik kapılar, paslanmaz çelik aksesuarlar ile bir bütünlük sağlayarak çok daha şık ve dolgun görünüme sahip olmaktadır.

Eğer sizlerin bir paslanmaz çelik kapıya ihtiyacınız var ise ya da projelerinizde paslanmaz çelik kalitesini kullanmaz isterseniz OSM Paslanmaz olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.  

Neden Paslanmaz Kapı Tercih Edilmelidir?

Paslanmaz kapılar uzun ömürlüdür. Kullanım alanlarında yıllarca erozyonlara karşı korumalıdır. 
Paslanmaz kapılar şık görünüme sahiptir. Kullanılan alana dolgunluk ve şıklık katar.Projeye değer katar.
Paslanmaz kapılar hijyendir. Kolay temizlenir. Kir ve pas tutmaz. Parlak yüzeylidir. 
Paslanmaz kapılar maddi olarak uygundur. Maliyet açısından her bütçeye uygun paslanmaz kapı modeli bulunmaktadır.
Paslanmaz kapıda model seçeneği boldur. Her projeye ve uygulama alanına uygun paslanmaz kapı bulunabilir.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder