ÜRÜNLER
Paslanmaz Korkuluk Aksesuarları

Paslanmaz Korkuluk Aksesuarları

Tüm paslanmaz korkuluk aksesuarları ve paslanmaz küpeşte bağlantı parçaları OSM Paslanmaz güvencesi ve uzman personel deneyimi ile titizlikle kendi atölyelerimizde üretilmektedir. Tüm paslanmaz aksesuar bağlantı parçaları ve yardımcı malzemeler konusunda yıllardır sektörün önde gelen kurumu konumundayız. 

Paslanmaz korkuluk aksesuarları ve paslanmaz küpeşte bağlantı parçaları genellikle paslanmaz merdiven korkuluklarında, kanopide, mağaza stantlarında, vida tarzı bağlantı elemanlarının çirkin görüntüsünün kapatılması ve ek yerlerinde şık bir görünüm kazanmak için kullanılmaktadır. Ayrıca cam kapı tutmaçları, menteşe ve kilitli tokmak olarak da kullanılır. İmalatını yaptığımız bütün paslanmaz korkuluk aksesuarları stoklu olarak elimizde mevcuttur.

Paslanmaz korkuluk sistemlerinin kurulumunda aksesuar ve fittings malzemeleri ihtiyaçları vardır. Korkuluk montaj siteminde yardımcı parçalar bütünleştirilerek korkuluk sistemini montaj etmeye yarar. Paslanmaz Korkuluk Aksesuarları, paslanmaz korkuluk bağlantı elemanları, paslanmaz korkuluk malzemeleri üretimi yapan firmamız korkuluk sektörünün gelişmesine de katkı sağlamaktadır.

Paslanmaz çelikten üretilen tüm ürün ve modeller için paslanmaz çelik korkuluk malzemeleri OSM Paslanmaz güvencesi ile üretilmekte ve satılmaktadır.

Paslanmaz çelik korkuluk aksesuarları en az paslanmaz çelikten üretilen modeller kadar önem arz etmektedir. Tüm çelik malzemeler kullanılacağı alan ile tamamen uyumlu ve dayanıklı malzemeden üretilmiştir. OSM Paslanmaz olarak paslanmaz çelik korkuluk ve korkuluk aksesuarlarında ömürlerine göre değişen garanti vermekteyiz.

Paslanmaz Korkuluk Aksesuarları İmalatı

Paslanmaz korkuluk aksesuarları imalatı konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Tüm üretim kendi imalathanelerimizde tarafımızca stoklu olarak üretilmektedir. Tüm paslanmaz korkuluk projelerinizde kullanacağınız aksesuarlara OSM Paslanmaz aracılığı ile kaliteli ve uygun fiyatlarla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. İster bir adet, ister bin adet olsun dilediğiniz kadar malzeme depolarımızda mevcuttur.

Paslanmaz Korkuluk Aksesuarı Satışı

Paslanmaz korkuluk aksesuarı satışı konusunda en iyi işçiliğe en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. OSM Paslanmaz olarak üretimini yaptığımız tüm aksesuarların satışını da yapmaktayız. Satışımız perakende ve toptan olarak yapılmaktadır. İster tek adet, ister toplu alımlarınızda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Türkiye`nin her yerine kargo ile gönderim sağlayabiliriz.

Paslanmaz Korkuluk Aksesuar Fiyatları

Paslanmaz korkuluk aksesuar fiyatları alınacak aksesuar çeşidine, adedine ve ulaşım çeşidine göre değişmektedir. Toplu alımlarda belli oranlarda iskonto uygulanır. Paslanmaz korkuluk aksesuarı ve paslanmaz küpeşte bağlantı parçaları fiyatları konusunda piyasanın en iyi işçiliği ile üretilen sağlam, dayanıklı ve garantili ürünlere OSM Paslanmaz güvencesi ile piyasanın en uygun rakamlarına ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz Korkuluk Aksesuar Ürünleri

Paslanmaz korkuluk aksesuarı olarak üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerin başında;paslanmaz çelik dikme mafsalı, paslanmaz kare mafsal, paslanmaz rozet, paslanmaz geçme kapak , paslanmaz kare geçme kapak, paslanmaz tırnaklı kapak, paslanmaz hareketli küre , paslanmaz dirsekler, dikme topuzları , paslanmaz cam tutucular gelmektedir. Yine aksesuar olarak; paslanmaz bağlantı yüzüğü, paslanmaz boru tutucular, paslanmaz boru bilezik , yan ankraj bağlantı elemanları, paslanmaz duvar konsolu, paslanmaz krom pul , kare plastik takoz , silindir plastik takoz, paslanmaz bar tekmeliği, cam cama köşe aparatı satışımızda mevcuttur.

PASLANMAZ CAM BAĞLANTI PARÇALARI  |  SPIDER CAM TUTUCULARI  |  PASLANMAZ KONNEKTOR BAGLANTILARI  |  SPIDER L CAM TUTUCULAR  |  CAM KOLON BAĞLANTI AKSESUARLARI  |  ROUTEL NOKTASAL CAM TUTUCULARI  |  NOKTASAL CAM TUTUCULAR (2)  |  FLANŞ VE ANKRAJLAR

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder