ÜRÜNLER
Paslanmaz Korkuluk Fiyatları

Konutlarımızda, iş yerlerimizde güvenle kullandığımız paslanmaz korkuluklar maliyet açısından oldukça uygun ve uzun süre kullanım sağlamasından dolayı da maliyeti minimum malzemelerdir.  Paslanmaz korkuluk fiyatları OSM paslanmaz olarak uyguladığımız maksimum kalite minimum fiyat politikasından dolayı siz değerli müşterilerimize oldukça uygun rakamlarla  sunulmaktadır.

  

 

Paslanmaz Korkuluk Fiyat Analizi

Gerek güvenlik, gerek şık görünüm için tercih edilen paslanmaz korkuluk modelleri fiyatları projenin ölçülerine ve model çizimlerine göre farklılık göstermektedir. Ancak Osm paslanmaz olarak sektörünün en uygun paslanmaz çelik ve paslanmaz alüminyum fiyatlarını müşterilerimize sunmayı görev edinmiş bir firmayız. Biz İstanbul paslanmaz firması olan Osm paslanmaz İstanbul paslanmaz korkuluk fiyatları kategorisinde en çok tercih edilen kurumudur. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışın da birçok projenin ilk tercihidir. Paslanmaz korkuluklar uzun süre kullanımı olan bir malzemedir. Kullanıcıya her sene ekstra maliyet yüklemesi yapmaz. Bu anlamda paslanmaz fiyatları hem tercih anlamında uygun hem de maliyet açısından yıllarca ekstra maliyetsiz ürünlerdir.

Paslanmaz Korkuluk Fiyat Teklifi

Projeleriniz için en iyi paslanmaz korkuluk fiyat teklifini almak yada sorularınız için bize burada yer alan bilgi formundan ulaşabilir ya da dilerseniz 0 ( 216 ) 314 89 64 telefon numarasında ve ya satis@osmpaslanmaz.com mail adresinden iletişim kurabilirsiniz.  Paslanmaz sektöründe ki 14 yıllık bilgi ve birikimin eseri olan en iyi paslanmaz korkuluk modelleri üzerinde sizinle birlikte çalışmak bize onur ve mutluluk verir. İletişimimizin ardından en iyi paslanmaz korkuluk fiyat listesi ile size yardımcı olacağız. 

Paslanmaz Çelik Korkuluk Şartnamesi

Parlak paslanmaz çelikten (304 paslanmaz çelik) merdiven korkuluğu yapılması; 60cm ara ile dikmeleri Q32 x 1.5, korkuluk üst başlık küpeştesi Q51 x 1.5, ara bağlama boruları 3 adet Q16 x 1.5 çapında paslanmaz çelikten montaj edilecek, küpeşte bağlantı elemanları paslanmaz mafsallardan olacak, ara kayıtların dikme borulara bağlantısı M6′lık vidalarla yapılacak, bunların üzerine paslanmaz Q16mm ‘lik bilezikğe monte edilecek, dikmelerin basamak bağlantı yerlerine M10 vida veya fırın boyalı ankraj demirinin yerinde punta ile kaynak yapılacak üzerine Paslanmaz çelik Q51′lik kapaklar takılacaktır.

Q51′lik küpeştenin ağız kapakları paslanmaz çelik kapakla kapatılacak, merdiven dönüşüm yerleri patentli dirsek olacak, dirsekle küpeşte birleşim yeri kaynaklı olacaktır. Yapılan bütün kaynakların üzerine kaynak izlerini örten Q51mm’lik bilezik geçecektir. Parlak paslanmaz çelikten (304 krom çelik) merdiven küpeştesi yapılması; 0.6 metre ara ile bağlantı mafsalı kullanılacak, kaynak izi belli olmayacak, küpeşte ile duvar arasındaki mesafe en az 5 cm. olacaktır.304 kalite paslanmaz çelikten projesine uygun ölçülerde imal edilecek olan paslanmaz çelik merdiven korkuluğu ve küpeştesinin projesine uygun olarak imal edilmesi için gerekli atelye masrafları, kaynak, argon kaynağı, rozet, mafsal, somun, torna, freze, polisaj, metrik bağlantı elemanları, ufak malzemeler ve çelik cıvata kullanılması , yerine montajı için gerekli her türlü malzeme ve zayiatı, işçilik, malzemenin şantiyeye nakliyesi, iş yerindeki yükleme, boşaltma, yatay ve düşey taşımalar, genel giderler ve müteahhit karı dahil 1 metretül fiyatı:

Ölçü: Projesine göre montaj edildikten sonra zabıtla ataşmana geçirilir. İdare lüzum görürse proje boyutları üzerinden bütün aksamın cetveldeki ağırlıklarına TSE normlarına göre ağırlıkları hesap edilir,bu tahkik neticesinde, cetvellere nazaran %5 ölçü fazlasına kadar ödeme yapılır. %5′den fazla ölçü dikkate alınmaz.Bu tartı neticesinde bulunanan ölçünün cetveldekinden az olması halinde yapılan imalatın idarece kabul edilmesi şartıyle tartı esas alınır.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder