ÜRÜNLER
Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz Korkuluk


Osm paslanmaz; korkuluk sektöründe uzmanlaşmış personeli ile paslanmaz korkuluk sektörü denilince akla ilk gelen öncü firmalardan biridir. Hizmet vermeye başladığımız 2002 yılından bu güne paslanmaz sektöründe bir çok yeniliğe ve paslanmaz korkuluk modeli çizimine ve üretimine öncülük etmişizdir.

Paslanmaz korkuluk imalatı ve montajında oldukça titiz işçilik çıkaran firmamız dilediğiniz alanda çalışma yapabilmektedir. Paslanmaz korkuluk montajı alanında uzman ve deneyimli personelimizce garantili olarak yapılmaktadır.

Paslanmaz Merdiven Korkuluğu

Paslanmaz korkuluk denilince akla ilk gelen paslanmaz merdiven korkuluklarıdır. Paslanmaz korkuluklar merdivenlere hem güvenlik hem de şık görünüm kazandırmak için kullanılmaktadır. Paslanmaz özelliğinden dolayı uzun süre kullanılan korkuluklar OSM Paslanmaz güvencesi ile yüksek kaliteli malzemeler ile tamamen kendi atölyelerimizde üretilmekte ve paslanmaz korkuluk montajı da tarafımızca büyük bir titizlikle yapılmaktadır.Paslanmaz merdiven korkulukları okullarda, hastanelerde, devlet dairelerinde, resmi ve özel tüm ruhsatlı binalarda olmazsa olmaz bir gereksinim ve güvenlik önlemi zorunluluğudur.

Paslanmaz Korkuluk Özellikleri

Paslanmaz çelik korkuluklar boya istemeyen görünümü sayesinde uzun yıllar yeni gibi kullanabileceğiniz gibi sizi her sene boya masrafından da kurtarmaktadır. Paslanmaz özelliğinden dolayı parlaksı görünümünü yıllarca korur ve her zaman ilk günkü kadar yeni durur. Paslanmaz korkuluklar pas tutmaz kir tutmaz ve kolay temizlenir. Uzun ömürlüdür, daimi kullanabilirsiniz. Paslanmaz korkulukları düşük sıcaklıklarda ve yüksek sıcak havalarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kolay kolay korozyona uğramazlar. Darbeler karşı dayanıklı ve sağlam malzemelerdir. Montajı iyi yapılmış bir paslanmaz korkuluğu yerinden kolay kolay sökmek imkansızdır. Güvenlidir.

Paslanmaz Korkuluk Fiyatları

OSM Paslanmaz ile bir birinden farklı ve şık paslanmaz korkuluk modellerine sektörün en uygun fiyatları ile ulaşabilirsiniz. Paslanmaz korkuluk fiyatları firmamızda model ve ölçüye göre değişiklik göstermektedir. Projeniz için en uygun paslanmaz çelik korkuluk fiyatı teklifi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.  Dilediğiniz boy ve ölçüde yine dilediğiniz modelde üretim ve seri üretim yapabilmekteyiz.

Paslanmaz Korkuluk Modelleri

Paslanmaz korkuluk modelleri seçeneği en geniş olan paslanmaz çelik firması olarak dilediğiniz gibi model çizimi ve üretimi yapabilmekteyiz. Ayrıca dilerseniz önceden modellemesi yapılmış paslanmaz korkuluk modellerimizden her hangi birinde de dilediğiniz ölçü ve boyutlarda üretim yapabiliriz.  Sitemizde en çok tercih edilen 10 paslanmaz korkuluk modeli görseli ve özellikleri sergilenmektedir. Bunlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz Korkuluk Sistemleri

Son zamanlarda fazlaca tercih edilen paslanmaz modeli olan paslanmaz küpeşte OSM Paslanmaz tarafınca yüksek kalite standardı ve titiz işçilik ile üretilmektedir. Şık mekânların vazgeçilmezi güven veren sağlamlığı ile paslanmaz küpeşte modelleri konutlarda, ofislerde, bahçelerde, balkon ve dış mekân alanlarında karşımıza sıkça çıkmaktadır. Paslanmaz alüminyum küpeşte modellerimizin iki emniyet barlı, üç emniyet barlı, dört emniyet barlı ve camlı seçenekleri mevcuttur. OSM Paslanmaz ile bir birinden farklı ve şık paslanmaz küpeşte modellerine sektörün en uygun fiyatları ile ulaşabilirsiniz. Paslanmaz küpeşte fiyatları firmamızda model ve ölçüye göre değişiklik göstermektedir. Projeniz için en uygun paslanmaz alüminyum küpeşte fiyatı teklifi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder