ÜRÜNLER
Paslanmaz Lamalı Korkuluk

Paslanmaz Lama Korkuluk

Paslanmaz lamalı korkuluklar merdiven korkuluklarında, balkon korkuluklarında ve cam korkuluk modellerinde kullanılmaktadır. Lama korkuluk sistemleri güvenliği ve sağlamlığı ön plana çıkaran uygulamalarımızı paslanmaz cam merdiven, balkon ve teras korkuluklarında güvenle uygulanmaktadır. Lama dikmeler sayesinde paslanmaz ve camın birleşim yüzeyini oluşturduğumuz uygulamalarımız çeşitlendirme bakımından zengin bir ürün yapısına sahiptir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda detaylar göz önünde bulundurularak özel imalat yapılmaktadır. Üretimimizde kullandığımız malzemeler dünya normlarında olup birinci sınıf malzemelerdir. Tüm paslanmaz lama korkuluk fiyatları projenin özelliklerine göre değişmektedir. Ancak OSM Paslanmaz olarak  paslanmaz korkuluk sektörün en uygun paslanmaz lama fiyatlarını müşterilerimize sunmayı amaç edinmiş bir İstanbul paslanmaz çelik firmasıyız.

Lama Dikmeli Korkuluk

Lama dikmeli korkuluk üst güverteler veya diğer üst yapıların üzerinde, kenarlara diklemesine yerleştirilmiş elemanlar (çelik çubuk veya profiller; punteller, dikmeler) ve bunlar arasında gerilmek suretiyle yerleştirilmiş halatlar ile veya yine bu dikmelere kaynak veya perçin ile yatay olarak tutturulmak suretiyle yerleştirilmiş ince, şerit levhalar (lama) veya çelik profiller, çubuklar ile oluşturulmuş korkuluklardır. Korkuluk işlevi gören bir eleman da küpeştedir. Küpeşte borda kaplamasının güverteden yukarıya doğru uzatılarak oluşturduğu korkuluktur. Tüm lama dikmeli korkuluk fiyatları için lütfen bize iletişim sayfamızdan ulaşınız. Sektörün en uygun lama korkuluk fiyatlarını sunmaktan büyük onur duymaktayız.

Paslanmaz Lama Dikmeli Korkuluk Fiyatları

Paslanmaz lama fiyatları adet, model ve uygulama şartlarına göre farklılık göstermektedir. Ancak kurumumuz paslanmaz lama üretimini kendi imalathanelerinde gerçekleştirdiği için lama dikmeli korkuluk fiyatlarında piyasanın altında kaliteli işçilik ile üretilen ürünlerini satışa sunmaktadır. İster bir adet alın ister bin adet tüm lama dikmeli korkuluk modellerimiz stoklarımızda mevcuttur. En iyi fiyat teklifi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz Lama Korkuluk Ölçüleri

Paslanmaz lama dikme ölçüleri korkuluk yüksekliğine göre değişmektedir. Dilediğiniz ölçüde ve modelde üretim yapabilmekteyiz. Genellikle ölçüler standart boyutlarda tutulmaktadır. Ölçü konusunda detaylı bilgi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için bize iletişim bilgilerimiz olan Des Sanayi Sitesi 113. Sokak C-11 Blok No:40/A Ümraniye / İstanbul Telefon : 0 ( 216 ) 314 89 64 Fax : 0 ( 216 ) 314 89 65 ve Mail Adresimiz satis@osmpaslanmaz.com dan ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz Lama Dikme Modelleri

Paslanmaz lama dikme modellerimiz tüm projelere uygun şekilde düz yada motifli olarak üretilebilmektedir. Dilerseniz standart modellerin dışına çıkıp size özel model çalışması da yapabiliriz. Hatta dikmeye isim ya da logo çalışması dahi yapabiliriz. Osm Paslanmaz olarak tüm paslanmaz lama dikmek modellerini kendi imalathanelerimizde üretmekteyiz ve Türkiye`nin her yerine sevkiyat hizmetimiz bulunmaktadır. Sizde lama dikme modelleri hakkında detaylı bilgi almak ya da sipariş geçmek için bize ulaşınız.

Paslanmaz Lamalı Korkulukta Kullanılan Malzemeler

Dikmeler : 80x10 mm 304 kalite paslanmaz çelik lama
Cam : 5+5 delikli lamine cam
Cam Tutucu: ""L"" özel imalat spider cam tutucu
Üst Küpeste : 51x1,5 mm 304 kalite paslanmaz çelik boru
Küpeşte Bağlantı: Lazer kesim kaynaklı paslanmaz lama

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder