ÜRÜNLER
Paslanmaz radyatör

PASLANMAZ RADYATÖR MODELLERİ

Kullanıldığı her mekana şık ve modern çizgiler kazandıran paslanmaz radyatörler tamamı kendi atölyelerimizde uzman kadromuz ile yüksek kalite standartları ile üretilmektedir. OSM Paslanmaz olarak birbirinden şık ve modern paslanmaz radyatör modelleri üretmekte ve uygulamasını yapmaktayız. 

Paslanmaz radyatörler son zamanlarda gerek konutlarda gerekse ofisler yüksek oranda talep görmektedir. Bunun başlıca sebebi şık ve modern duruşu yanı sıra ısı tasarufu sağlamasıdır. Isıyı uzun süre içinde hapseden paslanmaz radyatörler ısı tasarufu özelliğinden dolayı çokca tercih edilmektedir. 

Kullanılan mekanlar için başlı başına bir dekor ürünü olan radyatörler paslanmaz ile birleşince çok daha şık ve modern bir çizgi kazanmaktadır. Şık ve modern bir ev dekorasyonu olması ötesinde paslanmaz radyatörlerin kolay temizlenmesi ve kir pas tutmama özellikleri tercih edilme sebepleri arasındadır. 

Paslanmaz olarak radyatör ve havlupan üretimi yapan OSM Paslanmaz tüm ürünlerinde kullanım garantisi ve OSM Paslanmaz güvencesi vermektedir. Uzman ve deneyimli ekibimizce projelendirilmesi ve üretimi yapılan paslanmaz radyatör modelleri kullanılacak projeye uygun şekillendirilebilmektedir. 

Paslanmaz radyatörler fiyatları bakımından sıradan radyatörlere nazaran biraz daha yüksek olsada ısı tasarafu ve uzun ömürlülüğü ile bu farkı fazlası ile geri kazandırmaktadır. Ancak OSM Paslanmaz olarak paslanmaz radyatör fiyatlarını belirlerken piyasanın oldukça uygun rakamlarını belirlemekte ve her bütçeye uygun projelendirmeler yapmaktadır.

Paslanmaz çelik radyatör modelleri ile mekanlarınızı hem ısıtın hemde dekora edin. Dekoratif radyatörler ya da dekoratif paslanmaz radyatör olarak da adlandırılan paslanmaz radyatör çizimlerimizi mekanlara özel yada standart çizimlerle yapmaktayız. Üstelik tüm gözleri üzerinize çeken bu şık radyatör modellerine OSM Paslanmaz aracılığı ile çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Radyatör Seçiminde Neden Paslanmaz Çelik Tercih Edilmelidir?

 

  • Paslanmaz radyatörler ısı tasarufu sağlar. Paslanmaz çelik radyatörler paslanmaz içeriğinden dolayı ısıyı önce hapseder sonra onu uzun süre korur.
  • Paslanmaz çelik radyatörler kir ve pas tutmaz. Paslanmaz özelliğinden dolayı tez temizlenir ve tam hijyen sağlar.
  • Paslanmaz radyatörler dekoratif özellikli ürünlerdir. Kullanım alanına dolgun şıklık ve ve modern çizgi kazandırır.
  • İstenilen uzunluk ve şekillerde paslanmaz radyatör tasarlanabilir. 

 

 

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder