ÜRÜNLER
Paslanmaz Sac Kapı

Paslanmaz Saç Kapı

Paslanmaz kapılar kasa ve kanat olarak paslanmaz kalite paslanmaz sac malzemeden imal edilmektedir. Aksesuar olarak paslanmaz kol ve kilitler kullanılmaktadır. İsteğe göre kapı içlerine menfez veya cam ilave edilebilmektedir. Paslanmaz sac kapılar modelleri ve çeşitleri bakımından zengindir. Paslanmaz çelik kalitesiyle uzun yıllar kullanılmaktadır. Paslanmaz sac kaplamaları son teknoloji olmakla beraber her hangi bir eğilme ve pas durumu içermemektedir. Sac kapılar Dkp veya galvaniz sacdan imal edilmektedir. Kanatlar çift taraf sac içerisine izolasyonlu veya tek taraf saclıdır. İsteğe göre kapı içine menfez veya cam ilave edilebilmektedir. 304 veya 316 kalite paslanmaz sacdan veya ayarlanabilir kapı kasası ile kullanılan, çift yüzeyli, çökmeyi önleyici özel karkaslı paslanmaz içyapıya ve paslanmaz menteşe, kapı aksesuarlarına sahip kapı kanadı imali ve montajı bulunmaktadır. Uygulama alanları genel olarak hastane, alıveriş merkezi, okul, fabrika, konut, iş merkezi, otel ve tatil köyleri iç kapılarında vb alanlarda kullanılabilmektedir.

OSM Paslanmaz olarak paslanmaz sac kapı ölçüsü konusunda her ölçüde üretim yapabilmekte, sac kapı kasası üretimi ve sac kapı montajı gerçekleştirebilmekteyiz.

Paslanmaz Sac Kapı Teknik Özellikleri;

Sac kalınlığı: 2,0 mm-1,5 mm
Ölçü: Siparişe göre
Kanat tipi: Düz ( pomel) veya binili (Rebated) kapı kanadına göre...

Paslanmaz sac kapı modelleri ve paslanmaz sac kapı fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. OSM Paslanmaz olarak siz değerli müşterilerimize en uygun paslanmaz sac kapı fiyat teklifini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder