ÜRÜNLER
Paslanmaz Süpürgelik

Paslanmaz Süpürgelik

Paslanmaz sektörünün öncü markası OSM Paslanmaz olarak paslanmaz süpürgelik üretiminde ve uygulamalarında öncü bir markadır. Paslanmaz üretiminde yılların deneyimi ve uzmanlığı ile üretilen paslanmaz çelik süpürgeler ve paslanmaz sac süpürgeler iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde, kamu alanlarında, otel ve okullarda, hastanelerde, özel proje çalışmalarında ilk günkü gibi yeniymiş gibi yıllarca kullanılmaktadır.

OSM Paslanmaz olarak süpürgelik alanında, paslanmaz çelik süpürgelik, paslanmaz krom süpürgelik, paslanmaz metal süpürgelik, paslanmaz sac süpürgelik üretimi ve yerinde montaj hizmeti vermekteyiz.

Paslanmaz Süpürgeliklerin günümüzde daha çok tercih edilme nedeni, oksitlenmeyen yapısı ve paslanmaz oluşunun yanı sıra sağlam ve sağlıklı yapıda olmasıdır. Tüm bunlara ek olarak estetik görünümünü de ekleyebiliriz. Paslanmaz süpürgelikler uygulanırken mekân içindeki zemin ve duvar yüzeyindeki kaplama malzemelerinin renklerine göre, bütünlük sağlayacak malzeme çeşitliliği ve renk seçenekleri mevcuttur.

Paslanmaz süpürgelikler uzun ömürlüdür ve kolay temizlenir malzemelerdir. Paslanmaz süpürgelik modelleri ve uygulamaları sadece su ile dahi temizlenebilmektedir. Paslanmaz süpürgelikler son derece sağlıklı malzemelerdir. Paslanmaz süpürgelikler paslanma yapmaz ve asla koku yapmaz.

Paslanmaz süpürgelik profili imalatı ve bu paslanmaz süpürgelik profillerinin paslanmaz süpürgelik üretiminde uygulanması işlemlerini tamamen kendi atölyelerimizde gerçekleştirmekteyiz.

Paslanmaz süpürgelik fiyatları süpürgelik boyuna, süpürgelik malzemesine ve süpürgelik kaplamasına göre değişse de OSM Paslanmaz olarak en iyi ve en uygun paslanmaz süpürgelik fiyat teklifini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tüm paslanmaz süpürgelik modelleri, renkleri, fiyatları ve uygulamaları hakkında bilgi ve sipariş için bize iletişim sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder