ÜRÜNLER
Paslanmaz Yangın Kapısı

Yangın Kapısı, Yangın Çıkış Kapıları

Yangın kapısı günlük hayatta kullandığımız hemen hemen tüm yapılarda olması zorunlu olan önemli bir güvenlik önlemidir. Yangın kapısı yönetmeliği kapsamında yangın kapıları konutlarda, okullarda, hastanelerde, iş merkezlerinde, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, eğlence merkezlerinde, düğün salonlarında, sanat merkezlerinde, hatta market gibi yüksek insan trafiğinin olduğu her alanda zorunludur.   

Yangın yönetmeliği ile standartları belirlenen yangın çıkış kapıları yangına dayanıklı, paslanmaz ve kolay açılabilen bir yapıya sahip olmalıdır. Yangın çıkış kapısı ölçüleri, yapıda bulunması gereken yangın çıkış kapısı sayısı ve yangın çıkış kapısı teknik özellikleri gibi bilgiler yangın çıkış kapısı standartları ile belirlenmiştir.

Her projenin vazgeçilmez zorunlu uygulaması yangın çıkış kapısını tamamlayan önemli donanımlar yangın merdiveni, yangın çıkış levhası ve acil çıkış uyarı sistemleridir. Bunlardan her hangi birinin eksik olması durumunda yönetmelik gereği projenin onayı iptal edilebilir ya da hiç onaylanmayabilir.

OSM Paslanmaz olarak bu güne kadar birçok alışveriş merkezi yangın çıkış kapısı, okul yangın çıkış kapısı, hastane yangın çıkış kapısı, bina yangın çıkış kapısı, fabrika yangın çıkış kapısı projelerine imza attık.

Yangın kapısı imalatı konusunda deneyimli bir firma olarak yangın çıkış kapısı montajı konusunda da uzman ve deneyimli bir ekibe sahibiz.

Siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun yangın çıkış kapısı fiyat teklifini sunmak için hazırız.  Tüm yangın kapısı fiyatları uzman personelimizce projeniz incelenerek belirlenmektedir. Maksimum kalite minimum fiyat politikamızı yıllardır sürdürmekteyiz. Tüm yangın çıkış kapısı hakkında bilgi ve fiyatlara iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak edinebilirsiniz. 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder