ÜRÜNLER
Planer Cephe

Planer Cephe

OSM Paslanmaz olarak yılların deneyimi ve birikimi ile uzman bir ekipçe üretimini ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz Planer cephe sistemeleri son zamanlarda birçok projede tercih edilmektedir.

Planer cam cephe kaplama sistemlerimiz piyasada transparan cam cephe kaplama sistemi veya vantuzlu cam cephe kaplama olarak da isimlendirilmektedir. Delikli camların cephe sistemine bağlantısı, deliklere bağlanan paslanmaz çelik rotiller ve rotillerin bağlandığı paslanmaz çelik bağlantı aparatlarla (spider) sağlanmaktadır. Planer cepheler geniş bir uygulama yelpazesi sunmaktadır. Düşeyde birbirlerine, yatayda ise ana strüktüre özel paslanmaz aparatlar ile bağlanır. Temperli tek cam veya lamine çift cam olarak uygulanan ana strüktür camları dört köşesinden delinerek rotlar vasıtasıyla taşıyıcı camlara mekanik olarak bağlanır. Yük aktarımını sağlayan bu rotlar paslanmaz elemanlardan oluşur. Planer cephe uygulamalarında farklı modeller ve farklı çeşitler bulunmaktadır. Planer cephe sistemleri şık ve modern bir görünüme sahiplerdir. Tüm uygulamalara bir farklılık katmaktadırlar. Planer cepheler paslanmaz kalitesiyle yapılarak uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Genel olarak planer cephe uygulamaları camlı uygulamalarla birlikte yapılmaktadır. Her alanda alınan ölçüler doğrultusunda yapılabilmektedir. Hijjenlik bakımından bakımı yükseklerde biraz zahmetli olmaktadır fakat genel olarak hijjenlik bakımı çok zaman almamaktadır.

Planer cephe aksesuarları alanında da yılların verdiği deneyim ve birikime sahibiz. Tüm planer cephe detayı, fiyatları ve özellikleri konusunda bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizlere en uygun planer cephe fiyatlarını sunacağımızdan emin olabilirsiniz.En iyi kaliteli işçilik ve en uygun planer cephe fiyat teklifi için OSM Paslanmaz yıllardır sizlere hizmet vermektedir.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder