ÜRÜNLER
Pleksi Korkuluk Dikmeleri

Pleksi Korkuluk Dikmeleri

Pleksi dikmeler şık ve modern görümünden dolayı son zamanlarda fazlaca tercih edilen korkuluk modellerinden biri olmaktadır. Pleksi dikme korkuluk modelleri genellikle konutlarda tercih edilse de ofis tasarımların da da göze çarpmaktadır.

Pleksi korkuluk, plexi ya da pleksiglass diye adlandırdığımız cam görünümlü saydam natürel malzemelerdir. Oldukça sağlıklı bu malzemeler görünümü itibariyle cam görünümüne sahiptir.  Tüm pleksi korkuluk modelleri şeffaf ve saydam oluşlarından dolayı fazlaca ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Pleksi dikme korkuluklar PMMA akrilic teknolojisinin hammaddesi ile üretilmekte ve dış etkenlere karşı oldukça sağlıklı bir pleksiglass ürünüdür. Isıya duyarlı olmasıyla bilenen pleksi merdiven korkuluğu istenildiği zaman genleşip kıvam düzeyine girebilmektedir. Bulunduğu ortamın ısısı ne olursa olsun pleksi dikmeler ısıdan kolay kolay etkilenmezler.

Pleksi dikme korkuluk modelleri son zamanlarda dükkân girişlerinde, alışveriş merkezlerinde, otellerde, dubleks daire merdivenlerinde, bina merdivenlerinde, balkon korkuluklarında, bahçe korkuluklarında hem güvenlik hem de dekorasyon olarak kullanılmaktadır. Merdivenlere özel olarak tasarlanan pleksi trabzanlar yapısı ve görünüşü ile birçok büyük konutların vazgeçilmez ev aksesuarları arasında bulunmaktadır. Ortamın rengine ve uyuma göre özel olarak tasarlanan pleksi merdiven trabzanları büyük bir titizlikle el işçiliği ile işlenerek üretilmektedir.

Pleksi dikme korkuluk fiyatları projeye, modele, ölçülere ve pleksi dikme korkuluk detayına göre değişiklik gösterse de OSM Paslanmaz olarak pleksi korkuluk dikme fiyatlarında sektörün en uygun fiyatlarını sunmaktadır. Pleksi korkuluk fiyatları paslanmaz korkuluklarına göre avantajlıdır. Kullanıcının kokuluk giderlerini minimize eder. Tüm pleksi dikmeler paslanmaz çelik ile birlikte modelleştirilebilir.

Tüm pleksi dikme korkuluk modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi ve sipariş için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder