ÜRÜNLER
Pleksi Korkuluk Modelleri

Pleksi Korkuluk Modelleri

Pleksi korkuluk konusunda uzman ve deneyimli OSM Paslanmaz pleksi korkuluk modelleri konusunda birçok alternatifi bir arada sunan sektörün en çok tercih edilen firmasıdır.

Pleksi korkuluk modelleri en çok; pleksi merdiven korkuluk modelleri, pleksi balkon korkuluk modelleri, pleksi teras korkuluk modelleri ve pleksi bahçe korkuluk modelleri olarak kullanılmaktadır.

Pleksi korkuluklar saydam cam görünümlü şık korkuluk modelleridir. 

Günümüzde son zamanlarda kullanım artışı gösteren pleksi korkuluk modelleri hem kullanım kolaylığı açısından hem de şık görünümü ile dikkat çekici bir özelliğe sahiptir. Pleksi korkuluk üretiminde uzman kadromuz en iyi şekilde pleksiyi işleyerek ve şekillendirerek her alanda daha güzel görünmesini sağlayan ekibimiz güvenle çalışmaktadır. Evlerinizde özellikle merdiven çıkışlarına uygulama yapılan pleksi merdiven korkuluklar modern görünümüyle dikkat çekmektedir. Pleksi korkuluk modelleri bakımından zengin olmaktadır ayrıca müşteri isteği üzerine özel proje çalışmalarımız bulunmaktadır. Pleksi korkuluk modelleri iki gruba ayrılmaktadır. Paslanmaz metal pleksi korkuluklar ve altın sarısı pleksi korkuluklar olmaktadır. Pleksi korkuluk uygulamalarında kullanılan borularda iki çeşittir. Pirinç pleksi korkuluklar ve paslanmaz pleksi korkuluk borularıdır. Paslanmaz borular kullanılarak yapılan uygulamalara paslanmaz pleksi korkuluklar denilmektedir. Pirinç sarı borular kullanılarak yapılan uygulamalara pirinç pleksi korkuluklar denilmektedir.

Tüm pleksi korkuluk projeleri OSM Paslanmaz olarak firmamızca büyük bir titizlik ile üretilmekte ve uygulama alanına sorunsuz montaj hizmeti ile sunulmaktadır. 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder