ÜRÜNLER
Pleksi Merdiven Korkulukları

Pleksi Merdiven Korkuluklar

Pleksi merdiven korkuluğu üretim ve yerinde montaj hizmetinde yıların verdiği deneyim ve uzmanlıkla hizmet veren OSM Paslanmaz pleksi merdiven korkuluk üretimi konusunda sektörün en çok tercih edilen markalarının başında gelmektedir.

Pleksi merdiven korkuluk modelleri ve şekilleri uygulamanın boyutuna, uygulama alanına ve müşterinin isteğine göre değişmektedir. OSM Paslanmaz olarak pleksi korkuluk alanında onlarca farklı modelde korkuluk üretmekteyiz.

Pleksi merdiven korkulukları oldukça şık ve modern çizgilere sahip, kullanılan projede göze hitap eden ve can güvenliği açısından da sağlam ve dayanıklı korkuluk modelleridir. Basamaklarda şıklık yaratan çarpıcı çeşitlerimiz pleksi baba, pleksi korkuluk dikme değişik alternatiflerle sizlere sunulmaktadır. Şık tasarımları yanı sıra modern dizaynları ile faaliyetlerine devam eden OSM Paslanmaz pleksi küpeşte çalışmalarıyla beraber sizlerin beğenisine birçok yeni ürünü sunmuş bulunmaktadır

Pleksi merdiven küpeşte alanında sektörün tanınmış ve en çok tercih edilen kurumların başında gelen OSM Paslanmaz pleksi merdiven korkuluk üretimi yapan bir İstanbul firmasıdır. Ancak tüm Türkiye’ye hatta Avrupa’da birçok ülkede birbirinden değerli Alışveriş merkezi, hastane, okul, laza, genel müdürlük projelerine imza atmış bir kurumdur.

Pleksi korkuluk detayı projenin ölçüleri uzman ekibimizce alındıktan sonra hazırlanmakta ve müşterinin onayına sunulmaktadır. Onay alınan projenin tüm üretimi kendi atölyelerimizde yapılmaktadır. Tüm pleksi merdiven korkuluk montajı işlemi alanında uzman ve deneyimli personelimizce yapılmaktadır.

Tüm pleksi merdiven kokuluk fiyatları ve pleksi korkuluk modelleri hakkında detaylı bilgi için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. pleksi küpeşte fiyatları kurumumuzca tüm müşterilerimize en uygun rakama, en kaliteli işçilik ve sorunsuz montaj hizmeti ile sunulmaktadır.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder