ÜRÜNLER
Spider Cephe

Spider Cephe, Transparan Cephe Sistemleri

Spider cephe ya da diğer adı ile Transparan cephe sistemlerinde OSM Paslanmaz olarak yılların deneyimi ve onlarca dev projenin güveni ile hizmet vermekteyiz.

Spider cephe sistemleri; transparan çatı sistemleri, şeffaf asansör, havalandırma gibi yerlerde yoğun olarak kullanılır. Bu sistemlerde uygulama paslanmaz çelik aksesuarlarla gerçekleştirilir. Paslanmaz çelik parçalar ile birbirine tutturulan cam oldukçada sağlamdır. Dış duvarlarda kullanıldığında dışarıdan içerisi görünmeyecek şekilde sistem kullanılır. Isıyı ve sesi içeri geçirmemesiyle de ekstra izolasyon gerektirmez. Kullanılan camlar kırılmaz olduğu içinde kolayca zarar görmez.

Spider cephe teknik şartnamesine uygun tamamı profesyonel ekibimizce hazırlanan spider cephe detayı dwg ve diğer formatlarda hazırlanıp üretime gönderilmektedir. OSM Paslanmaz olarak spider cephe aksesuarları üretimi ve satışı da gerçekleştirmekteyiz.

Transparan cephe kaplamaları sektöründe profesyonel ekip ve yüksek kalite işçilik ile yıllardır hizmet veren OSM Paslanmaz transparan cephe sistemleri alanında transparan cephe şartnamesi ile belirlenen şartlara uygun transparan cephe detayıdwg formatında hazırlamakta ve üretime göndermektedir. OSM Paslanmaz olarak transparan cephe aksesuarları üretimi ve satışını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm spider cephe fiyatları, transparan cephe fiyatları konusunda bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca spider cephe aksesuar fiyatları ile transparan cephe aksesuarları fiyatları konusunda da bizlere iletişim sayfasından ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder