ÜRÜNLER
Teras Korkuluk Modelleri

Teras Korkuluk

Başta konutlar olmak üzere, kafe ve restaurantlar da, alışveriş merkezlerinde yoğunca kullanılan teraslarda hem güvenliği sağlamak hem de mekâna şık bir görünüm kazandırmak için tercih edilen teras korkulukları camlı ve camsız paslanmaz çelik ürünlerdir.

Teras korkuluk modelleri içinde en çok tercih edilen camlı teras korkuluk modelidir. Cam korkuluk modelleri gerek güvenli gerekse şık ürünlerdir. Teras korkuluk yüksekliği müşterinin isteğine göre ayarlanabileceği gibi standart boyutlarda da ayarlanabilir. Teras korkuluğu can güvenliği için olmazsa olmaz bir uygulama ve şık bir aksesuardır.

OSM Paslanmaz olarak teras korkuluk aksesuarları üretimi ve satışını da yapmaktayız. Tüm üretim ve montajını yaptığımız teras ve balkon korkuluklarının aksesuar ve bağlantı malzemelerinin üretim ve satışını yapmaktayız.

Taban bağlantısı beton yüzeylere beton dübeli veya kimyasal dübel ile yapılabilir. Çelik ve ahşap yüzeylerde ise cıvata ve vida ile montajı mümkündür. Paslanmaz çelik yüzey, müşteri talebine göre, parlak veya satine (mat) olarak sunulur. Teras korkulukları istediğiniz modellerde yaptırabilirsiniz. Uygulama alanı ölçüleri model ve çeşitleri belirlendikten sonra uzman ekibimiz tarafından imalatımız ve uygulama işlemimiz gerçekleşmektedir.

Teras korkuluk imalatı sektörünün tanınmış ve en çok tercih edilen kurumu OSM Paslanmaz olarak teras korkuluk fiyatlarında en uygun fiyat teklifini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hizmet getirmeye hazırız. Teras korkuluk fiyat teklifi almak ve bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder