ÜRÜNLER
Transparan Cephe

Transparan Cephe

Osm Paslanmaz olarak yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla transparan cephe sistemleri üretimi ve montajında sektörün en çok tercih edilen kurumlarından biri olmuş durumdayız.

Transparan cepheler taşıyıcı sistem olarak genellikle paslanmaz çelik veya boyalı çelik konstrüksiyonun tercih edildiği planör cephe sistemi piyasada transparan cephe sistemi veya vantuzlu cephe olarak da isimlendirilmektedir. Önceden oluşturulmuş çelik konstrüksiyona paslanmaz spider cam tutucuları vasıtasıyla isteğe göre tek cam veya ısıcam panellerin monte edilmesiyle oluşturulan cephe sistemleridir. Transparan cephelerin uygulama amacı gün ışığından en iyi şekilde faydalanmak ve iç mekânı açığa çıkarmaktır. Transparan cephe sistemi at yapısı paslanmaz rotiller aracılığıyla dört kenarından delinerek tutturulmuş olan ısıcam veya lamine tek veya ısı camlar taşıyıcı çelik konstrüksiyona mekanik olarak bağlanmaktadır Transparan cam cephe sistemlerinin diğer cephe sistemlerinden farkı, alt taşıyıcı sistemin alüminyum profillerle değil, onların yerine cam veya paslanmaz elemanlardan oluşmasıdır.

Transparan cephe detayı uzman ekibimizce büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Transparan cephe kaplama işleminin en önemli ayağı transparan cephe detay çizimi ve transparan cephe üretim aşamasıdır. OSM Paslanmaz olarak transparan cephe sistemlerinin tüm aşamalarını kendi imalathanemizde büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca firmamız transparan cephe aksesuarları ve transparan cephe spider cam tutucu gibi ürünlerin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir.

Transparan cephe şartnamesi bulunmaktadır. Bu şartnamelere uygun yüksek kalite ve standartlarda yüksek metrekarelerde üretim ve montaj işlemi gerçekleştirmekteyiz. Transparan cam giydirme montajı konusunda da firmamız deneyimli ve uzman ekibe sahiptir.

Transparan cam modelleri, transparan cam giydirme fiyatları ve transparan cam aksesuarları hakkında bilgi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. En uygun cam giydirme detaylarına ve cam giydirme fiyatlarına kurumumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder